Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogy bírom ki? Hogy nyugodjak...

Hogy bírom ki? Hogy nyugodjak meg?

Figyelt kérdés
Párom szüleihez is megyünk majd mindenki mindenkivel nagyon kedves. Mégis gyomoridegem van. Nincs rá okom de már "200" a vérnyomásom,rosszul vagyok szédülök. Normálisak velem,de minden alkalommal látszik rajtam,hogy iszonyú rosszul vagyok,nem tudom elengedni magam. Nem sértett meg senki. Gyakran hárítunk,tagadunk mert nincs más választásunk,igyekszem elszeparálni magunkat de meghagyni azt a korrekt viszonyt ami megillet mindenkit. Én vagyok a nő.

2019. dec. 25. 21:17
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/111 anonim ***** válasza:
85%

"Gyakran hárítunk,tagadunk mert nincs más választásunk,igyekszem elszeparálni magunkat de meghagyni azt a korrekt viszonyt ami megillet mindenkit."

Hát így nem csoda. Abba kéne hagyni a hazudozást, és őszinte, egyenes viszonyt kéne kialakítani velük, akkor nem lenne miért gyomorideget kapj. Mindig van másik választás.

2019. dec. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/111 A kérdező kommentje:
Nem csak ilyenkor megyek én is,mégis rosszul vagyok most. Nagyon félek a kérdésektől nem akarom hogy rólam tudjanak dolgokat. Nincs sötét múltam nincs titkolnivalóm de mi közük hogymit ettünk vagy mit vettünk egymásnak....Es soha senkinek nem artottam. A legkomolyabb,hogy megmondtam páromnak ha társat akar akkor a közös kettőnk programjai legyenek előtérben és persze esetemben is!:) Nagyon ideges vagyok..
2019. dec. 25. 21:26
 3/111 anonim ***** válasza:
62%

"mert nincs más választásunk"

De van. Csak nyámnyila, életképtelenek vagytok.

2019. dec. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/111 A kérdező kommentje:
Hát bocs,de nem fogjuk elmondani mi történt a 4 fal közt..
2019. dec. 25. 21:27
 5/111 anonim ***** válasza:
93%

"mi közük hogymit ettünk vagy mit vettünk egymásnak...."

Hát basszus, ha még ennyit se tudhatnak a szülők, akkor ne is csodálkozz, hogy egyáltalán nem tudnak megbízni bennetek se, meg az egész kapcsolatban sem... (Nem kell a legintimebb ajándékot is bevallani, de azért csak volt olyan ajándék is, ami szalonképesen előadható, nem?)

2019. dec. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/111 anonim ***** válasza:
87%
Egy felnőtt kultúrember kénytelen társadalomban élni, és alkalmanként egy évben mondjuk négyszer betartani a társadalmi protokollt, ha nem szól semmilyen tény ez ellen. A pároddal együtt a családját is megkapod, tartozékok, mint ahogy neki is a tieid. Elhiszem, hogy unalmas és nem ínyedre való elfoglaltság a bájcsevegés, de kb 2 órára azt is ki lehet bírni, tovább meg nem kell maradni (az ebéd erre még rájön), és ha nem utasítanád el ennyire, akkor, ki tudja, tán még az is kiderülne, hogy kellemes emberek. Nem kell a hálószobatitkokat kifecsegni, de hogy merre jártatok vagy mit ettetek, vagy mi a véleményed egy aktuális eseményről, azt nyugodtan el lehet mondani felnőtt módra.
2019. dec. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/111 anonim ***** válasza:
85%
Te egy antiszociális orvosi eset vagy!
2019. dec. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/111 A kérdező kommentje:
Atiszociális fogalma: NÉZZ utána a neten az NEM egyenlő a szociális fóbiával ill. introvertáltsággal! Az antiszociális emberek komoly akár fizikális károkat okoznak másokban,magukban. Én nem az vagyok! :D Amúgy tényleg rettegek a kérdésektől,nagyon fáj a gyomrom. Megbeszéltük,hogy nem nagyon mondjuk el mi van,vagy felületesen mert nagyon nem szeretném ha tudnák mi van velünk. Nincs gáz :D de akkor sem.
2019. dec. 25. 21:43
 9/111 anonim ***** válasza:
91%

"rettegek a kérdésektől,nagyon fáj a gyomrom. Megbeszéltük,hogy nem nagyon mondjuk el mi van,vagy felületesen mert nagyon nem szeretném ha tudnák mi van velünk."

Akkor ez a választásod: hogy rettegj. Máshogy is lehetne: elmondani, hogy mi van veletek.

Ha a párod férfi lenne, és tényleg szeretne, nem hagyná, hogy szenvedj. Ebből az egészből viszont nagyon az jön le, hogy igenis gáz van!

2019. dec. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/111 anonim ***** válasza:
95%
Élet nagy problémái. Ha rendesen megrág az élet, utána lesz gyomorideged. Ez igy indokolatlan, saját magadnak gerjesztett lókuki. Ha életről, halálról, válásról, betegség megoldásáról vagy meg nem oldásáról kell döntened, utána olvasd vissza ezt. Komolytalan az egész.
2019. dec. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!