Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogy nyugodjak meg végre?23L

Hogy nyugodjak meg végre?23L

Figyelt kérdés

Van egy bátyám, akivel mindig nagyon közel álltunk egymáshoz. Nehéz gyerekkorunk volt, és a végére csak mi maradtunk egymásnak. Neki már családja van, de sokszor bevon a családi programokba stb. Egy helyen is dolgozunk, minden nap beszéltünk.

Múlt héten megsértődött rám egy hülyeség miatt, amiről én nem gondoltam hogy ennyire bántani fogja és azóta nem beszélünk, a munkahelyen is került. Teljesen ki vagyok készülve, egész nap sírok ezért dolgozni sem tudtam menni a héten. Nem tudok enni, már azon is gondolkodtam hogy véget vetek az életemnek mert nélküle nincs értelme. Senki másom nincs rajta kívül és nem bírom ki ezt a helyzetet ami most van. :(

Hiába keresem ő nem válaszol. Hogy tudnêk megnyugodni? Félek hogy már sohw többe nem áll szóba velem.😭


2023. szept. 19. 22:06
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
31%
Keress másik munkahelyet.
2023. szept. 20. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
88%
Pszichológushoz kellene menned.
2023. szept. 20. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
85%

Mondjuk nyilván nem "egy kis hülyeség" az oka, hanem többek között az, hogy kapásból elbagatellizálod a problémáját.


Plusz szerintem élné az életét, ahelyett, hgoy felnőtt létedre téged pesztráljon. Nem bunkóságból mondom, de illene leválni róla, mert amúgy rhadt megterhelő egy olyan barát, tesvér, aki állandóan a másikon lóg.

2023. szept. 20. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
89%
Mellesleg le sem írtad, PONTOSAN mit mondtál neki - nyilván elég szmét megjegyzés volt, mert az emberek nem szoktak csak úgy megbántódni.
2023. szept. 20. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
84%

Másik melóhely és ott pasizz is be.


Nem normális, hogy egy helyen melózol a bátyáddal, neked nincs élted, neki meg mindene megvan.


Kicsit több önállóság kellene neked!

2023. szept. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Nem szeretném leírni hogy min sértődött meg mert túl személyes.

Egyáltalán nem lógok rajta, mindig ő hív el magával mindenhova.

Ő nem tudja mennyire fontos nekem, mindig csak szekálódunk egymással.

Gondolkodtam a munkahely váltáson, mert így még rosszabb hogy látom és nem áll velem szóba.:(

2023. szept. 20. 22:40
 17/18 anonim ***** válasza:
78%
Na de még mindig nem beszéltél vele?
2023. szept. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
23%

Nem szeretném leírni hogy min sértődött meg mert túl személyes. - magyarul beugattál neki, lenézted vagy ilyesmi, és csodálkozol rajta, hogy megbántódik.


Igaza van, és abban is, amiért nem keres. Persze ahelyett, hogy elnézést kérnél a tahóságod miatt, még őt okolod.


Remélem, rájön milyen ember vagy és lazítja veled a kapcsolatot - a saját érdekében.

2023. szept. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!