Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Miért kell 20 évesen szülni?

Miért kell 20 évesen szülni?

Figyelt kérdés

A hugomnak vagy egy 1 hónapos babája. Egyszerűen felidegesít hogy én vagyok az idősebb de ő megszült.

16 évesen elment külföldre dolgozni szakacsként mert "a szüleim pokollá tették az életét és inkább elmenekült". Majd 19 évesen hazajött és rá nem sokra bejelentette hogy babát vár. Addig nem beszélt egy szót se a családdal. Én voltam anyám mellett mikor itthagyta a csaldot én vigasztaltam.

Mint kiderült jelenleg házas (AZ ESKÜVŐN SE VOLTUNK). Illetve vett magának önerőből egy 2 szobás lakást a városban.

Egyszerűen nem tudom megérteni miért kell 20 évesen szülni én vagyok a rangidős nekem kellett volna elsőre.

Én 28 vagyok de nem akarok gyereket. Túl nagy felelősségnek érzem.

Megkérdeztem tőle mire azt mondta " Mivel az ő családja egy hulladék volt úgy gondolta szeretne sajátot alapítani ha már minden adott hozzá és ezért dolgozta ki a belét".

Én csak azt nem értem ha ennyire szar volt neki a család miért kereste fel a szüleim...

Szerintem nem felelősségtudatos 20 évesen szülni.


2023. okt. 26. 13:22
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
100%

"Egyszerűen nem tudom megérteni miért kell 20 évesen szülni én vagyok a rangidős nekem kellett volna elsőre.


Én 28 vagyok de nem akarok gyereket. Túl nagy felelősségnek érzem."


Némi ellentmondást érzek itt. :D

Nem akarom a húgod védeni, mert szerintem sem megalapozott dolog 20 évesen szülni, de a leírásod alapján igazából megértem, ha menekül előled.

2023. okt. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
100%

"Én 28 vagyok de nem akarok gyereket."

. Akkor most várja meg, hogy meggondolod magad, mert Te vagy a rangidős?


Szánalmas ez a toporzékolásod, méltatlan egy 28 évestől. A családja megpróbálta tönkretenni a húgodat, de ő bizonyított, 20 éves korára elért sokkal többet, mint sokan 30 éves korukra sem. Akkor most mi a bajod az irigységen kívül? Meg amúgy mi a gyíkra várjon, ha ő készen áll?


Örülj, hogy egyáltalán még tartja veletek a kapcsolatot...

2023. okt. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
90%
Trollllll.....
2023. okt. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
89%

Én is akkor szültem, mert akkor akartam. ÉS 28 éve házasok vagyunk, azóta is...

Az meg, hogy te egy túlkoros csecsemő vagy, még nem jelenti, hogy hozzád kell alkalmazkodni.

2023. okt. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:
Igen én is úgy gondolom hogy van egy pici ellentmondás mert még nem akarok gyereket DE majd 1-2 ev múlva azt szerettem volna ha én vagyok az első aki szült.
2023. okt. 26. 13:29
 6/39 anonim ***** válasza:
100%

Megdolgozott a pénzéért, házas, van hol lakniuk... Azt sem lehet mondani, hogy a szüleid nyakára vagy csupasz fenékre szült.

Nem értem a problémát.


"én vagyok a rangidős nekem kellett volna elsőre.... de nem akarok gyereket." Na és akkor ezt hogy gondolod? Neki sose legyen gyereke, mert te nem akarsz és ő meg fiatalabb nálad?


Ő így szerette volna, ezt az életet képzelte el magának, fiatal anyuka akart lenni. Megteremtette a feltételeket, megdolgozott érte és megcsinálta. Ez a válasz a kérdésedre.


Szerintem is korai 20 évesen babát vállalni, de az ő esetében egyáltalán nem átgondolatlan, becsúszott helyzetnek tűnik. Én sem szültem volna 20 évesen, de ezt mindenki maga érzi, hogy mikor akar.

2023. okt. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
95%
Már előre látom, hogy a Kérdező mikor linkel be egy kérdést, ahol valaki 20 évesen akart szülni, és ő igazából csak azt akarta bebizonyítani, hogy mindig a kérdező a hibás...
2023. okt. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
100%
Csak úgy süt az irigység az írásodból.
2023. okt. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
97%

Én csak azt nem értem ha ennyire szar volt neki a család miért kereste fel a szüleim...


Hogy örüljenek az unokának, ha már téged el kell viselniük, valami tegye őket boldoggá...

2023. okt. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
100%
Tehát van egy saját lakása és férje. Akkor miért is felelőtlenség a részéről az, hogy gyermeket vállalnak?
2023. okt. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!