Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik, akik az első babát...

Kismamik, akik az első babát várják, hány évesek vagytok? 32(majdnem 33) évesen nem késő az elsőt szülni?:)

Figyelt kérdés

December 7.-re vagyok kiírva és január 25.-én töltöm a 33-at. Ti hány évesen fogtok szülni?

Mi szeretnénk még két tesót. Remélem, hogy belefér az időnkbe. :)


2022. jún. 20. 22:05
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
80%
Én 33,5 voltam amikor a 3. babám született (28,31 az első kettőnél) 35ig szültem volna:)
2022. jún. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
27%

Le leszek pontozva.


25 és én max. 30 évesen szülnék. Késöbb nem.

2022. jún. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
44%

Idézet Vesztergom Dóra meddőségi szakértő cikkéből:

"Újabb vizsgálatok azt mutatják, hogy amennyiben egy pár meddőségi kezelések nélkül 90%-os esélylyel szeretne két gyermeket, legkésőbb a nő 27 éves korában kell elkezdeni a védekezés nélküli szexuális együttléteket (Habbema et al., 2015)."

2022. jún. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
80%
33 évesen szültem, első próbálkozások után már összejött a baba
2022. jún. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
95%
Én 27 vagyok, nekem ez már késői elsőnek, de csak mert szerettem volna már anya lenni. Szerintem másra nem érdemes ebben hallgatni, kinek mi a sok vagy kevés, nekem pl van egy barátnőm aki 26 évesen a 2-at várta és közölte, hogy neki ennyi, több nem lesz mert időben nekik több nem fér bele. Na hát ott én is elgondolkodtam, de aztán ismerek olyan aki 36 évesen várja az elsőt és még akarnak, szóval teljesen kitolódik a gyerekvállalás, a gyerekeknek is természetes lesz, hogy a szüleik idősebbek.
2022. jún. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

3-as, én 27 éves korom óta szülhettem volna a 3.-at is most, mégis összejött 3 hónap alatt és szerencsére nem vagyunk meddők.

Mellesleg ez szerintem tök buta cikk. Lehet, hogy az elsőt “meggyártják” 27 évesen, 28 évesen szül a nő, de attól még ki tudja mikor érkezik a második? Lehet, hogy csak 10 év múlva lesz hozzá kedvük, míg más 30-35 között szül kettőt.

2022. jún. 20. 22:32
 7/31 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem teljesen oké. Attól függ te mennyire vagy egészséges. Én 36 évesen szültem és olyan borzalmas terhesség volt, hogy nem lesz tesó. Barátnőm szült 37 és 39 évesen, neki simán lehet akár harmadik is, edzöként dolgozik, terhességei sem voltak problémásak. Sógornőm szült 32 és 34 évesen, akarnak majd harmadikat. Semmi gond nincs ezzel az életkorral.
2022. jún. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
75%

#6 kérdező, nem tudod értelmezni a #3-as posztot. Senki nem mondta, hogy meddő vagy, és NYILVÁNVALÓAN nem vagy meddő, mivel terhes vagy. Többezer nő statisztikájából áll össze ez az adat.


Statisztikai adatok szerint 35-40 között 12 hónap alatt, ha rendszeresen (=minimum heti 2x) védekezés nélkül szexelsz, akkor 50-59% esélyed van 12 hónapon belül teherbe esni (ha egyébként egészséges vagy és nincsen káros szenvedélyed).


Tehát statisztikailag az esélyed a 3 gyerekre 40 éves korod előtt 25-36%, mivel most már egy élve született gyerek meglesz nagy valószínűség szerint 35 éves korod előtt.


Sok szerencsét kívánok! #3-as voltam.

2022. jún. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
76%
3-mas válaszhoz, aki olyat ír, hogy "esélylyel", onnantól kezdve inkább hagyjuk azt a cikket. 🤣
2022. jún. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
42 voltam, természetes úton jött több év sikertelenség után. Nyilván nem így terveztem, huszonévesen akartam szülni kb. 3 gyereket. Viszont álomterhességem volt, szuper alakom lett, a hasam semmit nem akadályozott, elkerült minden szokásos nyavalya - hányinger, ilyenek. A szülésemet viszont úgy elintézte a kórház, hogy ha ez a húszas éveimben történik, akkor se akarnék szülni többé.
2022. jún. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!