Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Szerintetek gonosz voltam?...

Szerintetek gonosz voltam? Szemétség volt így tennem?

Figyelt kérdés

Húgom (1,5 év van köztünk) megállás nélkül a pasijával dicsekszik, sokszor igencsak arrogáns stílusban. Baromi idegesítő, ahogy folyamatosan áradozik milyen autója van, hova vitte randira, milyen figyelmes, helyes, elárasztja virágokkal, bonbonnal stb. Két hónapja jöttek össze, és nagyon nem lát keresztül a rózsaszín ködön, viszont nála ezek a nagy szerelmek kb fél évig tartanak, utána 2 hét sem kell, és már új pasikája van, és onnantól ő a csodálatos szőke herceg.


Egy hete történt hogy az aktuális barátja rámírt, hogy szülinapjára szeretne neki valami ajándékot venni, és megkért hogy segítsek neki. Ekkor a vállamra ült a kisördög, és kicsit gonosz módon azt javasoltam neki, hogy egy új télikabátnak nagyon örülne.


Tudni kell hogy húgom egész télen rövidke kis szövetkabátkákat hord, és utálja a vastag, pufis télikabátokat, hosszítottakat meg pláne, úgyhogy ennek megfelelően választottam ki egyet, amit "biztosan imádni fog", alább linkelem...😀


[link]


Nagyon szórakoztató volt látni az arckifejezését, mikor megkapta, felpróbálta, és próbált jó pofát vágni hozzá. Tökéletesen jó rá, mert ugyanazok a méreteink, én természetesen nem mulasztottam el megdícsérni, hogy mennyire nagyon jól áll neki, és mondtam hogy majd a hétvégen megyünk, és veszünk hozzáillő sapit, sálat, kesztyűt...😂


Azon felül hogy kicsit kitoltam vele, lesz ennek számomra más előnye is, hiszen ha szétmennek, tuti hogy lepasszolja majd nekem a kabátot, és lesz egy baromi meleg, és kényelmes télikabim. 😀 Szerintetek nagyon szemét voltam?😒



nov. 10. 15:28
1 2 3 4 5 6 7
 1/69 Metionin ***** válasza:
100%

Nem félsz, hogy a srác elárul, hogy te javasoltad a kabátot?

Amúgy nekem ez ilyen ovis játszmának tűnik.

nov. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/69 A kérdező kommentje:
Nem, mert igazából ezt így sosem mondta nekem konkrétan, csak mivel a testvérem, jól ismerem. Mondtam is neki amikor megleptük vele, hogy rádfért már egy ilyen jó meleg, igazi télikabát, hogy ne azokban a rövid kabátkákban fagyoskodj télen.😆
nov. 10. 15:45
 3/69 anonim ***** válasza:
98%
Hát ez a húzás a szánalom netovábbja.
nov. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/69 anonim ***** válasza:
98%

Nagyon szánalmas vagy, kérdező.

Sokkal elegánsabb és nagyvonalúbb lett volna közölni a húgoddal, hogy unod a sztorikat a pasijairól és ne fárasszon vele.

nov. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/69 Szervizmérnök úr ***** válasza:
30%

Kérdező még nem tudja, hogy a fórumos felületek uralkodói manapság nem nagyon értik a viccet:

https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__mentalis-egeszseg__..

nov. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/69 anonim ***** válasza:
85%
Nagyon szar történetet kreáltál a reklámodhoz, de kívánom, hogy beváljon és jó sok ilyen kabátot eladj.
nov. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/69 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem kicsit irigy vagy, hogy a húgod sikeres es te nem.

Még jobban fáj neked, hogy habár ö a kisebb, megis neki több pasi jut stb

Szomorú, mert ez nagyon megmérgezi a kapcsolatotokat es szomorúan végzôdhet

nov. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/69 A kérdező kommentje:
#6 Az a probléma hogy próbáltam már értésére adni többször is, de mint a falra hányt borsó. Egyik fülén be, másikon ki. Amúgy meg ő is mondhatta volna, hogy bocs, nagyon kedves vagy, de ez nekem nem tetszik, nem az én stílusom, cseréljük ki másra stb, és lehetett volna őszinte. De annyira jellemző rá, hogy most ment át a sráchoz, és előtte egy fél óráig nézegette melyik csizmáját vegye fel a kabáthoz, és abban ment el itthonról. Hát szerintem ez a szánalmas...😅
nov. 10. 17:50
 9/69 anonim ***** válasza:
96%
Hát, ha utálom a nővéremet, nem hiszem, hogy neki passzolnám le az ennyibe került ruháimat... 😅
nov. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/69 A kérdező kommentje:
#9 Számítottam erre a típusú "csak irigy vagy mert a hugodnak van barátja, neked meg nincs" gyanusításra is, de nem nyert. Köztem és a húgom közt csak annyi a különbség, hogy én nem ájulok el mindenkitől, aki mond nekem két szép szót, és nem kezdek kapcsolatot olyannal, akivel nincsen meg az alapvető kémia. Van aki tudatosabban áll hozzá ehhez a témához.
nov. 10. 17:57
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!