Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Batyam holnap fog elkoltozni.....

Batyam holnap fog elkoltozni.. es elegge hianyozni fog.. Mit javasoltok?---

Figyelt kérdés
--Mit csinaljak hogy ne gondoljak erre? Vagy is hogy ne legyek szomoru es ne legyen ugy mond "honvagyam"?
dec. 1. 18:27
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Semmit, ez van, pár nap alatt megszokod.
dec. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Látogasd meg, csináljatok közös programokat.
dec. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
Mai világban azért elhet tartani a akpcsolatot így is.
dec. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
14 voltam mikor külföldre költözött a bátyám. Még 22 évesen is sírtam mindig amikor visszament és a kedvenc pillanatom volt mikor a reptéren meglattak hogy érkezik. Most 31 vagyok még mindig nagyon hiányzik de már megszoktam. Viszont minden nap beszélünk.
dec. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%

Amikor a testvérem elköltözött kollégiumba (tehát azért nem végleg, és nem is túl messzire), valahogy rájöttünk, hogy milyen jó barátok is vagyunk egyben. Felértékelődtek a találkozások. Előtte mi nem voltunk jó testvérek, sokat bántottuk egymást lelkileg, az eltávolodáskor jöttünk rá, hogy igazából semmi bajunk egymással. :)


Kedves Kérdező! Bár nem írtad, hogy hová költözik a testvéred, de ha könnyen megoldható a személyes találkozás és kölcsönösen van rá igényetek, akkor nincs akadálya annak, hogy találkozzatok, személyesen beszélgessetek. Lehet, hogy ez egyre nehezebb lesz, hiszen ő is egy másik élethelyzetbe csöppen (párkapcsolat, munka stb.), és neked is új élethelyzet lesz, de megvan rá a mód, hogy megmaradjon a jó kapcsolat.

dec. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Feketeruhasember ***** válasza:
100%
Biztosan hiányozni fog, de próbálj meg minél többször videóhívásban vagy csak telefonon beszélni vele. Mutassa be hol lakik stb. Próbáljátok megbeszélni mindig hogy mikor hívjátok egymást. Pl hogy ha hazaért munkából ilyesmi. Így bár távol van, de mégis folyamatos kapcsolatban lehetsz vele és jobban elviseled.
dec. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Thunderfairy ***** válasza:
100%
Ilyen kapcsolat tartásra valóak igaziból a közösségi oldalak. Facebook, Twitter, stb. A 6-os videó hívásos ötlete is nagyon jó. Azért interneten megoldható a kapcsolat tartás.
dec. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nos koszonom mindenkinek hogy valaszolt! Ma meg nem sirtam de mar kerget engem. Fel ora tonegkozelekessel autoval pedig 11 percre van tolem vagy meg annyi sem! Azt mondta mindig haza fog latogatni igy nyugodt vagyok! :)
dec. 2. 13:53
 9/9 Feketeruhasember ***** válasza:
100%
Hát azért az egyáltalán nincsen messze úgyhogy ez így nem olyan rossz. Hány éves vagy amúgy kérdező? Csak azért kérdezem mert adott esetben ha tényleg ilyen közel van akkor te is tok könnyen átmehetsz a bátyádhoz.
dec. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!