Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nincs eleg penzem elkoltozni...

Nincs eleg penzem elkoltozni es ezert szomoru vagyok. Dolgozni meg itt nem vesznek fel. Anyukamek idegesitenek mert mindig olyan hangosan beszelnek h felkelek. Elakarok kezdeni egy uj eletet de tavol vagyunk am mindentol. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2021. febr. 19. 08:17
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
97%
Menj a településen kívül melózni mondjuk, mint sokan mások. Vagy munkásszállós melót keress
2021. febr. 19. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 A kérdező kommentje:
Faluban lakok es a kisvaros ami a kozpont oda nem vesznek fel akk hova? Plusz meg a baratom ott van
2021. febr. 19. 08:25
 3/62 anonim ***** válasza:
89%
És munkanélküliségnél a barátod holléte mióta szempont? Mások akár ötven kilométert is ingáznak munka miatt, ne legyél már ennyire gyerekes... Attól hogy van hapsid meg tudsz élni? Nem. És az hogy legyen miből megélni, kicsit fontosabb szempont mint a hapsi.
2021. febr. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 anonim ***** válasza:
98%
Megoldást vagy kifogást keresel? Ha hétköznap messzebb dolgozol, hétvégén még tudsz a pasiddal találkozni.
2021. febr. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 anonim ***** válasza:
95%

Tessék, fél perc kutatással 65 db szállást is adó munkahely:

[link]

Az, hogy a pasi a közeli kisvárosban van ne haragudj, maximum arra jó, legyen miért hisztizni. Lehet hétvégente találkozni vagy ő is válthat munkehelyet, hozzád közelebbi helyre. Már ha érsz neki ennyit.

Mi a terved, mit szeretnél magaddal kezdeni? Hogy képzeled el az életedet mondjuk egy év múlva? Anyádékkal egy fedél alatt, ahol azon vekengsz, hogy hangosan beszélnek, te meg otthon mereszted a fenekedet, mert jajj, a környéken nincs munkahely? Ezt meddig tervezed így csinálni? Öt évig? Vagy tízig? Vagy amíg anyádék élnek, addig otthon fogsz penészedni? Mindig lesz egy ok, amiért "egyszerűbb" ott maradni, nem váltani. Tessék végre összeszedni magadat!

2021. febr. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 anonim ***** válasza:
97%

#4: megelőztél....


Nekem is az jött le, hogy kifogásgyáros a kérdező...

2021. febr. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 anonim ***** válasza:
84%

Kit érdekel, hogy a pasid hol lakik? Senkit, a szüleid helyében már rég elzavartalak volna melózni.


Élősködsz rajtuk és még neked áll feljebb, hogy "reggel beszélgetnek"? Nagy az arcod a semmire.

2021. febr. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 Lena7 ***** válasza:
100%

Biztos van messzebb is valamilyen munka lehetőség, csak utazni kell érte.

Szerintem 50 (vagy több) km utazás még simán belefér. Mások is ingáznak a munka/suli miatt.


Ha meg van 1 barátod és régóta együtt vagytok már, akkor költözzetek együtt 1 albérletbe, így a költségek is feleződnek és a barátoddal is lehetsz.🤷‍♀️

2021. febr. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem költözöl el a pasiddal? Ketten azért már el lehet boldogulni!
2021. febr. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 anonim ***** válasza:
20%

Azért nagyon nem a valósàgban élnek egyesek, alberletbe elmenni nem kevés tőke szükséges, ami mivel nem dolgozik nincs.


Nagyon könnyű ítélkezni, hogy menjen messzebbre dolgozni, és mégis ki veszi meg a bérletet ? Sajnos én is voltam olyan helyzetben, hogy nem volt 40 ezrem a bérletekre így aztán nem tudtam elvállalni a melot.

2021. febr. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!