Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Idegesit az apam? Ha elkoltozn...

Idegesit az apam? Ha elkoltoznek kulon a baratnommel jobb lenne a viszonyunk? 20/f

Figyelt kérdés
Egesz nap melozom 6tol kb 4ig,kozben sportolok,csinalom a dolgaimat,sporolok lakasra ami nehez a mai vilagban,de mindenbe belekot semmi nemjo neki,kontrollalja minden lepesemet,pl penteken iszom harom pohar bort es ideges hogy miert iszom ha masnap munka van.Ha felvetem neki hogy elkoltozom mert nem birom otthon mar aztmondja kitagad a csaladbol kozbe o kurt felre es neki van hazassagon kivul gyereke amit velem meg meg sem osztott szemtol szembe.Ezen kivul mindent megad,de egyszeruen mindenben kontrolallva vagyok egyszeruen nemtudok onallosodni,este 10kor elmegyek otthonrol mar jonnek a kerdesek hogy mikor hol kivel hogyan leszek.Mindenrol bekell neki szamolni.Egyszeruen nemtudok megfelelni mindenben es ez nagyon aggaszt.Sokszor inkabb elmegy a fulem mellett amit mondd mert nemszeretnek vele osztozni de neha kijon belolem minden ami osszejott par honap alatt

#apa #Szuloi kapcsolatok
2022. szept. 9. 20:56
A kérdező szavazást indított:
Koltozzek kulon
Maradjak otthon
47 szavazat
 1/9 A kérdező kommentje:
Nemszeretnek martirkodni,mert ezenkivul nagyon jo apa,mindent meg ad csak neha ugyerzem hogy mar megorulok hogy ha pl hetkoznap elmegyek otthonrol este 10kor akkor kapok a kerdeseket,hat basszus 20 eves vagyok hadd csinaljam azt amit akarok akivel es ahogyan akarom, felnott ember vagyok elvegre
2022. szept. 9. 20:58
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanilyen apám van, nálam abszolút megoldotta a különköltözés ezt. Mintha teljesen más ember lenne.
2022. szept. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Költözz külön.
2022. szept. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
53%

"10kor elmegyek otthonrol mar jonnek a kerdesek hogy mikor hol kivel hogyan leszek."


"Megyek megdugom a k...vádat apa"

2022. szept. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
Apád túltolja. Viszont nem mondanám, hogy 20 évesen teljesen felnőtt vagy (főleg, hogy otthon élsz és függsz a családodtól erősen)- ez csak egy lábjegyzet.
2022. szept. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%
Hmm, talán azért próbál kontrollálni mert fél tőle hogy a fiából is olyan sz*r alak lesz mint belőle? És azt hiszi ezzel segít? Szerintem ez nagyon gyakori, csak lehetetlen kideríteni hisz bevallani nem fogják.
2022. szept. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem te nagyon gyerek vagy még, ha valaki így beleszólhat az életedben, legyen az szülő vagy sem. Nőlj fel minél hamarabb, és tiltsd ki a negatív embereket az életedből. Ha el tudod tartani magad, akkor mi akadálya egy alternatív saját területnek? Apád szava, csak akkor érjen bármit is, ha pozitívan tud veled beszélni, és ha megtisztel téged a magánéleteddel.
2022. szept. 10. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Lakásra gyűjtesz, úgyhogy szerintem nem lenne jó ötlet különköltözni, hacsaknem a barátnődnek saját lakása van, ahol max a rezsibe kellene beszállnod. Szerintem az nem baj, ha egy szülő tisztában van folyamatosan azzal, hogy hol van a gyereke, hiszen így tudja biztonságban, legyen az a gyerek 20 vagy 40 éves, akkor is a gyereke. Normális emberi kapcsolatokban szerintem igenis jó ha tudja a másik ember, hogy a szerette hova megy és kivel, mert bármikor megtörténhet a baj, szerintem ez felősségtejes hozzáállás egy szülőtől, vagy bármilyen szeretetkapcsolatban, amin nem kellene bosszankodni. Az életedbe beleszólás, hogy hány pohár bort ihatsz, stb már kevésbé jó, ezt megértem. De erről van olyan szülő, akivel normálisan le lehet ülni beszélni, hogy "felnőtt vagyok, meg tudom hozni a döntéseimet, bízzon benned, ha hibás döntést hozol, akkor meg kijavítod." De vannak olyan szülők, akikkel nem használ egy ilyen beszélgetés, akkor marad az hogy türelmesnek kell lenned, engedd el, hogy ő ezt csinálja, ne foglalkozz vele, ne menj bele a vitákba.." Jó, jó..."-és csinálod, ahogy gondolod. Nekem az Anyukám ugyanilyen, nem vitázom vele, örülök hogy van Anyukám. Amit viszont máshogy csinálnék így utólag, nekem 18 év előnyöm van, hogy fejben függetlenednék erősebben. Ha felnőtt vagy az azt jelenti, hogy a döntéseidet te hozod meg egyedül, a meghozott döntéseidért felelősséget vállalsz. 38/N
2022. szept. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, az erdekelt foleg hogy en tolom e tul ezt az aggodast vagy tenyleg igy van ahogy gondolom,erzem.Hogy mindentol feltve vagyok ennyi evesen.
2022. szept. 29. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!