Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Van itt olyan, aki néha vagy...

Van itt olyan, aki néha vagy akár rendszeresen szokott együtt aludni a testvérével? Nemet és kort is írjatok! 22/F

Figyelt kérdés
Én 22 éves vagyok, de mai napig előfordul hogy húgom átjön hozzám. Beszélgetünk, filmet nézünk és van hogy ott alszik el. Nem szoktam kiküldeni, egyszerűen nincs szívem hozzá. Sőt, olyankor is átjön ha valami baja van, olyankor rendszerint az is előfordul hogy hozzám bújva alszik el. Nagyon gáz?

dec. 3. 08:52
 1/10 Kólauborkával ***** válasza:
89%

Hát ha ti ezt szoktátok meg és vagytok ilyen jóban, akkor miért lenne gáz?

Nyílván nem a nappal húgom éjjel…szint van szóval nem érzem annak.

Biztos van akinek ez már sok, mert rühelli az összes rokonát, de ez nem olyan dolog amit nyilvánosan ki kell teregetni, nem is mástól kell várni mi a normális. Nálatok ez, azt jólvan.

dec. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Párom tesója szokott nálunk elaludni a kanapén, nem ébresztem fel, ha felkel úgyis hazamegy.
dec. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
74%
Nekem furcsa lenne, ha ÉN csinálnám, mert nem szoktuk ezt meg. De egyébként nincs benne semmi perverz vagy rossz, maximum kicsit szokatlan. Viszont szerintem inkább irigylésre méltó ez a jó testvéri viszony, mintsem elítélendő.
dec. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is ez van, de nyilván nem fogom kidobni, amikor nem jól érzi magát, vagy szomorú, csak mert felnőttem és mások szerint gáz együtt aludni a szintén felnőtt testvéremmel.
dec. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
És hány éves a húgod? Mert picit más az összhatás, ha a húgod 6 éves, mint ha mondjuk 20 éves lenne. Meg függ a gyakoriságtól is. Ha a 20 éves húgod egyszer-egyszer melletted alszik, hát oké. De ha minden este rendszeresen az ágyadban kötne ki (direkt túlzok, tudom hogy nem ezt mondtad), akkor az is furcsa lenne. Nekem is húgom van, én is F vagyok, de sosem volt erre igényünk. Mindig is kényelmesebb volt külön, jobban elfértünk külön, saját ágyban. De ha másnak együtt jobb, miért ne? Főleg, ha szoros a testvéri kapcsolat.
dec. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

5

Igen, nagyon szeretjük egymást. És nem, nem rendszeres nemis ütemezett, hanem mikor hogy jön ki. Van hogy két nap egymás után, van hogy egy héten két-háromszor, van hogy hónapokig nem. De hogy őszinte legyek, nekem is nagyon jól esik ha ott van, és mindig nagyon várom de én sosem kezdeményezem ezt, mindig ő jön át amikor szükségét érzi. 18 éves

dec. 3. 13:41
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nincs gond
dec. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
91%
Nekem ez egy kicsit sok, de nem rosszindulatból, csak szokatlannak tűnik. De aranyosak vagytok, hogy ilyen jól kijöttök egymással, maradjon is így! Nincs ezzel különösebben baj.
dec. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem perverz és bizarr... nem szeretném, ha a reggeli merevedésemet érezni a fenekében. :)
jan. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 xp ali ***** válasza:
Nem, ez nem normális. Kicsit sem. Nem vagytok már gyerekek. Akkor elfogadható, ha te csak a pasikra buksz. Minden más esetben nem.
ápr. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!