Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti engeditek, hogy a kamasz...

Ti engeditek, hogy a kamasz lányotok (18 év alatti) barátja rendszeresen nálatok éjszakázzon, pontosabban a lányotokkal?

Figyelt kérdés

A "rendszeres" alatt azt értem, hogy ennek-e van-e egy kialakult gyakorlata nálatok, és a srác heti rendszerességgel, x napokon ott aludhat?


(Tehát, amikor nem kényszerhelyzet szülte éjszakai menedékhelyet kínáltok fel neki, mert mondjuk télen lekéste az uccsó buszt, hanem van egy konszenzus, megállapodás arról, hogy a lányotok fiúja nálatok alhat.)



2019. aug. 26. 20:17
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
89%

“Ennek-e”... xD


Mi az a 18 alatt?? 2 hét múlva 18 lesz, vagy most lett pont 10... nem mindegy...

2019. aug. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
70%
Elsőnél a pont. Nem mindegy, hogy 13 év körüli GYEREKRŐL van szó, vagy egy 17 éves majdnem felnőtt lányról!
2019. aug. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy ilyen jól élcelődsz egy félregépelésen.


Kamaszkort írtam a kérdésben, tehát semmiképp nem 10 évesről van szó!


14 - 18 év közötti korosztályra céloztam.

2019. aug. 26. 20:33
 4/23 anonim ***** válasza:
56%

Ha 16 év alatti, akkor nagyon gyerek még, és semmiképpen nem támogatnám!


16 fölött más a helyzet, engedném, hogy legyen egy kis magánélete, de természetesen kikötném a szabályokat, es alaposan felvilágosítanám a lányom a lehetséges "veszélyekről"!

2019. aug. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

# 4 milyen szabályokat állítanál?


A védekezésről mit gondolsz, melyik típusát ajánlanád a lányodnak?


És anyagilag is fedeznéd a fogamzásgátlás kiadásait, vagy elvárnád, hogy a srác fizesse, vagy felesben a lányoddal?

2019. aug. 26. 20:47
 6/23 anonim ***** válasza:
94%

Én kifizetném, csak nehogy baj legyen.


16 alatt biztos nincs ottalvás, felette én megengedném.


Alapvetően én gumióvszert ajánlanék, sőt ha tetszik, ha nem vennék is és szó nélkül betenném az asztalára.


A hormonális fogamzásgátlóktól irtózok, nem is engedném 18 alatt. A nemi betegségektől pedig az nem véd meg.

2019. aug. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
36%

Én biztos nem engedném a kiskorú lányom pasijának, hogy nálunk "aludjon", mert úgy érezném magam, mint egy kupis madám.

Ettől még felvilágosítanám, a gumit vagy a fogamzásgátlót megvenném, mert az a biztos. Ám ha a srác dugni akar, teremtse meg rá a feltételeket, ne nekem kelljen tálalni a gyereklányommal együtt.

De minden szülő azt enged meg, amit akar, nálunk ez nem lenne lehetséges.

2019. aug. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
76%

Utolsó, te nem félnél attól, hogy akkor valami ótvar helyen történik meg?


Én inkább úgy lennék vele, hogy itt biztonságban vannak, nem egy disco budijában, vagy valahol, ahol nem adottak a kényelmi és higiénikus feltételek

2019. aug. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
71%

Írd már le pontosan hogy hány éves, mert marha sok különbség van 14 és 18 között!!


14 éves lányomnak biztos hogy nem engedném meg hogy ott aludjon a pasija, 18 évesnek meg igen.


Ha kérdezné, elmondnám a fogamzásgátló módszereket, de ezt már egy 14 éves lány biztosan tudja, nem kell felvilágosítanod. Korábban kellett volna...

Én nem vennék neki óvszert, szegény halál cikinek érezni az biztos.

2019. aug. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
35%

#8

Nem félnék!

Neveltem annyira kulturáltnak a gyerekeimet, hogy valami disco budijában nem fognak szexelni.

Ha mégis, akkor ez az ő dolga, neki kell majd visszaemlékeznie rá.

2019. aug. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!