Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mi volt a legdurvább, amit a...

Mi volt a legdurvább, amit a testvéred tett veled?

Figyelt kérdés

jan. 22. 19:47
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
67%
A babám a kezébe volt és úgy kezdett el velem torkaszakadtából üvölteni.
jan. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

Nővérem 10 évvel idősebb nálam. Egyszer felcsesztem, mikor még kisiskolás voltam, ő meg már bőven nagy kamasz, ott volt nálunk az akkori párja, és nem hagytam őket békén... szóval bemesélte nekem, hogy én nem vagyok a család része, engem örökbe fogadtak, a krumpliföldön találtak a szüleim. Elhittem, és kínosan sokáig hittem ezt.

Az öcsém meg egyszer odahányt a szőnyegre, szüleim nem akartam felkelteni, szóval feltakarítottam én, emiatt évekig nem tudtam megenni a kukoricát.

Nekem szerncsére jó testvéreim vannak, ezeken csak nevetni lehet, felnőttként (is) kiállunk egymás mellett.

jan. 28. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:
Nővérem apám mellé állt.Apám egyszer az arcomba akart szúrni egy ollót mikor gyerek voltam majdnem a szememet is eltalálva.Volt hogy egész délutánra bezárt a pincébe.Kértem hogy adjon az intézetbe mert még ott is jobb .Be is adott a nővérem pedig azt mondta ha másnak ilyen családja lenne össze tenné a két kezét.Ezt nem tudom elfelejteni és azokat a mondatokat sem hogy apám mennyire csalódott volt hogy nem fiúnak születtem.Büszkén zaklatott telefonon hogy ő a családhoz tartozik én pedig nem.Letiltottam azóta is barátnőimnek, rokonoknak próbál ócsárolni engem. A saját gonoszsága utolérte egy anyaotthonban él a gyerekeivel mélyszegénységben a volt párja akit lelkileg szintén terrorizált elmenekült tőle.Legalábbis rokonoktól legutoljára ezt hallottam…
febr. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Folyton leskelődött utánam az öcsém. Nem olyan durva de nekem bőven elég volt L
febr. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!