A húgom 7 éves?!

Figyelt kérdés
Hét éves a húgom, figyelem zavaros, és azt csinálja ami érdekli mást nem. Van egy stílusa és irtó sok türelem kell hozzá. Mi egy napon születtünk csak pár év különbséggel:) nekem van hozzá a legtöbb türelmem es mi értjük meg egymást a legjobban. Van egy osztálytársa aki félig cigány ezért mindenki piszkálja a múltkor úgy megverték hogy a földön feküdt es Vert pisilt. Ez a kislany hívjuk x-nek néha kamuzuk, H felhivja magára a figyelmet. X szerintem imádnivaló nagyon kedves. Viszont a húgom O legyen y neki is van egy stílusa és nagyon könnyen elvihető a hülyeség irányába. De a kérdésem az lenne, hogy mit mondjak neki, hogy ne bántsa lelkileg X-et? Van amikor legjobb barátok imádják egymást, de neha összeveszenk és a húgom olyankor nagyon durvan kiosztja. Megprobaltam vele beszélni, akkor kedves vele aztan megint nem. Ez a veszekedés egyfelől normalis mert gyerekek, de amúgy nem tudom vele megbeszelni hogy legyen kedves MINDIG vele es ne azokra az oszalytarsaira hallgasson akik butak. X is vissza tud szólni, nem azért de szegény figyelemre vagyik. És nem tudom hogy hassak ra hogy ezt megértse. Van egy kisfiú is nagyon kedves Y-vel ,de a húgom elutasítja mert fiú. Es nem tudok mit csinálni de engem nagyon bánt. Velem mindig bunkók az emberek a suliban es tudom milyen érzés :(

márc. 14. 15:19
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
89%
Te hány éves vagy?
márc. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a leírás szerint 7 éves a húgod.
márc. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
85%

"Hét éves a húgom, figyelem zavaros"

. A szöveged alapján Te is.

márc. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
90%
A pár év különbség az ügye minimum 9 év? 16 év alatt nem tanultál meg helyesen írni? És mit zagyválsz összevissza? Sorra veszed az egész falut?
márc. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Nagyon nehez és elnézést kérek a helyesírásert csak nem tudtam jobban megfogalmazni. Amúgy 16 vok
márc. 14. 15:56
 6/25 anonim ***** válasza:
84%
Olyan szó, hogy vok nincs. A 9 év nem pár év. A kérdésből nem derül ki, mi a kérdés.
márc. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
85%
Ilyen a természete. Lehet szadisztikus. Most bonatkozik. Nehéz megmagyarázni egy ilyennek, hogy ha masokat bant, azok szenvednek, mert lehet hogy pont azt élvezi.
márc. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Az nem normalis, hogy valakit addig vernek, amíg vert pisil. Jelenteni kell az igazgatóságon, hogy az a roma kislany bantva van! Ha segíteni akarsz. Anelkul, hogy a húgod bemártsad. Nem normalis, hogy valakit a szemed előtt tesznek tönkre, de te amúgy baromira sajnalod, de nem elég, tenni is kell érte, mert maskepp cinkos vagy.

Az, hogy vért pisilt azt jelenti, hogy veséje károsodott az ütésektől .

Milyen állatfaj csinal ilyet ?

Milyen emberformájú lények lakják azt a települést?

Hiaba sajnalkozol a tavolból reszese vagy, amíg nem segítesz azon a kislányon!

márc. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
96%
Torzszülöttek halmaza!
márc. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
95%
Vért pisil, édes Istenem! Milyen hely ez?
márc. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!