Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit csináljak hogy a 7 éves...

Mit csináljak hogy a 7 éves húgom ne legyen velem undok folyamatosan?

Figyelt kérdés
2013. aug. 6. 14:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kifejthetnéd bővebben is, hogy mekkora a korkülönbség, miben nyilvánul meg az, hogy undok veled, stb.
2013. aug. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%
Tépd le a kedvenc plüssmacija fejét:D
2013. aug. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
ez nálunk is probléma szintén 7 éves a húgom (én 16/f) én zsarolni szoktam h akk nem fogunk játszani meg nem állok vele szóba meg ilyenek de azért nem olyan durva néha kell ilyen módszereket alkalmazni
2013. aug. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Próbálj a kedvére tenni (persze nem elkényeztetni mindennel),ha ez nem jön be akkor mint már mondták előttem zsarold meg apró dolgokkal de ne durván.
2013. aug. 8. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Vegyél neki "görkori barbit", vagy pónit...
2013. aug. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat ! én 11/L vagyok és én is szoktam zsarolni . Úgy undokoskodik meg szemétkedik,hogy pl.: olyanokat mond anyukánknak ami nem igaz anyu persze el hiszi neki én vagyok a hibás + folyamatosan cirkuszol olyan dolgokon ami állítólag én csináltam pedig nem is csak h az anya velem veszekedjen.
2013. aug. 10. 19:01
 7/11 kolosi robert válasza:
Remelem,hogy az anyuddal nagyon jo a kapcsolatod.Vele kell ezt a dolgot megbeszelned.En annyit tudok,hogy pont a 7 eves kor korul a gyerekek (nem is rosszasagbol!)valotlan dolgokat mondanak.Drukkolok neked es a szuleidnek,hogy fokozatosan rendezodjon a helyzet!
2013. aug. 11. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nem kell észre venni a viselkedését ,és elöbb-utóbb felad vele.
2013. aug. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Én 12/L vagyok, és 9 éves a húgom, velem ugyanez a helyzet :)) Én sem tudok mást csinálni, csak elviselni, mert ha nem hallgatok arra amit mond, vagy szeretne, kitör a hisziii ;) x(
2013. aug. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
Nekem 3 hugom van egy 7, 15, 18 eves. Az en meglatasaim szerint a tesok akkor viselkednek igy ha haragudnak rad es mivel ok nem tudnak megbuntetni mert kicsik igy az anyuval vegzik el a piszkos munkat.Igy kitalal dolgokat hogy megbuntessen teged. Erre a legjobb megoldas ha melyen magadba nezel es elgondolkodol vajon miert erzi magat megbantva. Alltalaban azert mert keveset foglalkozik vele a teso. es o igenyli a nover jelenletet. Mi nagyobbak sokszor hanyagoljuk oket vagy lekezeloen banunk veluk. pl. ha meglatogat minket a baratno vagy haver. es elkuldjuk a jo ....ba. pedig csak o is erdeklodne ki jott hozank a maga kisgyerek modjan. es ha nem jol banunk veluk elindul egy lavina amiben mi leszunk a celpontok. probald meg figyelni ra es ne idegesen hanem tenyleg erdeklodj fele es meglasd a kapcsolatotok megvaltozik. sot tamogatni fog es felnezni rad.
2013. aug. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!