Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Szemétség , hogy nem tudunk...

Szemétség , hogy nem tudunk több pénzt adni?

Figyelt kérdés

A férjem tesójának esküvője lesz, május végén. Amit most jelentettek be pár napja. Ők szervezik már egy ideje, de nem szóltak senkinek.

Na most mi meg nemrég fejeztük be a lakásunk felújítását, az összes félretett pénzünk erre ment el.

A férjem meg pont beszélt az anyjával és nem tudom miért de mondta neki, hogy reméli, hogy a tesója nem várja el, hogy nagy összeget adjunk mert jelenleg 50e ft-nal többet nem fogunk tudni adni. Egy hónappal az esküvő előtt nem tudunk többet kisajtolni.

Az anyja teljesen kiakadt, hogy hát ez nagyon gáz, hogy négyen megyünk (2 kisgyerekkel) és ilyen kevés pénzt adunk csak. Nem szóltam bele,de jól össze is vesztek.

De ez tényleg ennyire gáz meg szemétség?


ápr. 8. 16:30
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/75 anonim ***** válasza:
92%
Nem gáz, minek most szólnak? Ők mennyit adtak az esküvőtökre amúgy? Nálunk családban úgy van, hogy amennyit adunk mi, annyit kapunk vissza késöbb.
ápr. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/75 anonim ***** válasza:
95%
50 ezer teljesen korrekt. Ha kiakad az hazaspar az az o szegenysegi bizonyitvanyuk. Ha anyos akad ki akkor nyugodtan csapjon hozza még 50 ezret.
ápr. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/75 Maneko ***** válasza:
98%

Nem gáz.

Én se tudtam soha nagy összegeket adni. Mindenki megértette, hogy nem vagyok olyan anyagi helyzetben - sőt, még csak el se várták.

ápr. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/75 A kérdező kommentje:
Semennyit. Nekünk nem volt nagy esküvőnk. Igazából két tanús volt csak.
ápr. 8. 16:37
 5/75 anonim ***** válasza:
94%
Így is nagy összeg ilyen helyzetetekben 50 ezer Ft, főleg hogy csak most szóltak csak. Én nem adnék semennyit.
ápr. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/75 anonim ***** válasza:
20%
De nem is kötelező elmenni.
ápr. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/75 anonim ***** válasza:
97%
#1 vagyok, amugy is tökéletes összeg az 50k, de így meg főleg
ápr. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/75 A kérdező kommentje:

Persze ha időben szóltak volna, vagy később lenne, többet is össze tudtunk volna szedni. De így most csak ennyit tudunk.


Hát azért testvér esküvőjére illik elmenni.

ápr. 8. 16:42
 9/75 anonim ***** válasza:
100%
Nem magyarázkodnék feleslegesen. Ennyit adunk, kész.
ápr. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/75 A kérdező kommentje:
Igazából nem magyarázkodik senki. Ahogy írtam a férjem beszélte az anyjával aki kiborult ezen.
ápr. 8. 16:52
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!