Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Szemétség , hogy nem tudunk...

Szemétség , hogy nem tudunk több pénzt adni?

Figyelt kérdés

A férjem tesójának esküvője lesz, május végén. Amit most jelentettek be pár napja. Ők szervezik már egy ideje, de nem szóltak senkinek.

Na most mi meg nemrég fejeztük be a lakásunk felújítását, az összes félretett pénzünk erre ment el.

A férjem meg pont beszélt az anyjával és nem tudom miért de mondta neki, hogy reméli, hogy a tesója nem várja el, hogy nagy összeget adjunk mert jelenleg 50e ft-nal többet nem fogunk tudni adni. Egy hónappal az esküvő előtt nem tudunk többet kisajtolni.

Az anyja teljesen kiakadt, hogy hát ez nagyon gáz, hogy négyen megyünk (2 kisgyerekkel) és ilyen kevés pénzt adunk csak. Nem szóltam bele,de jól össze is vesztek.

De ez tényleg ennyire gáz meg szemétség?


ápr. 8. 16:30
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/75 anonim ***** válasza:
9%
60, félreértetted, és a többi lepontozó idióta is, de hát mit lehet várni a gyk színvonalától...
ápr. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/75 anonim ***** válasza:
90%
Bejelenthették volna hamarabb is. Ha meg csak a rongyrázás számít, meg a boríték ne is hívjanak meg. Ez annyira számító dolog, nem bírom az ilyet. Anyós meg a saját pénztárcájában turkáljon.
ápr. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/75 anonim ***** válasza:
87%
Az a gáz és szemét dolog, hogy a kedves anyósod beleszól a ti pénzügyi dolgaitokba. Ne ő ossza már be a ti pénzeteket, bakker. Nem tudom, milyen volt eddig a kapcsolatod vele, de remélem, hogy ezek után próbálsz minél távolabb maradni ettől a &#@$ß-től, mert az a gyanúm, hogy ez mindenbe beleüti az orrát, ezután meg még inkább kekec lesz. És ha egy ilyen dologból ekkora feszkót képes generálni, másból is fog. És ki látja a kárát leginkább az ilyen dolgoknak? Hát a gyerekek.
ápr. 10. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/75 anonim ***** válasza:
87%
50 ezer az eleg jo szerintem. Mikor en nosultem akkor volt olyan rokona a felesegemnek aki egy tizest adott es jottek 4-5en kajalni az egesz csaladdal. Mellesleg nem szegenyek, lattam a hazukat.
ápr. 10. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/75 anonim ***** válasza:
37%
Utolsó, ha nem is adtak volna semmit, akkor sem kiabálhatnád rájuk. Nem kötelező adni, az anyagi helyzetükhöz végképp nincs senkinek semmi köze szerintem.
ápr. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!