Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Nővérem esküvőjére mennyi...

Nővérem esküvőjére mennyi pénzt érdemes adni?

Figyelt kérdés
Apu és nővérem is házasodik egymás után, de nem lesz lagzi. Viszont nem akarok hazamenni üres kézzel (külföldön élek). 100 ezerre gondoltam.

ápr. 8. 23:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%

Az bőven elég.

Apudnak valami ajándékra gondoltál?

ápr. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Pont elég lesz.
ápr. 9. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Anita Esküvő válasza:
100%

Ezt neked kell mérlegelned, hogy milyen szoros a kapcsolat és hogy ők minek örülnének, de így külső szemmel az bőven elégnek tűnik. :)

Jó szórakozást előre is! :)

ápr. 9. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%
Ha egyedül mész és lagzi nem lesz, akkor szerintem sok is a 100ezer. 50-et adnék, az bőven fedezi a rád eső kiadást és ajándéknak is marad.
ápr. 9. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
88%
Én is ennyit adnék a testvérem eskövőjére.
ápr. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
88%
Ha lagzi nem lesz, szerintem sok a 100 ezer. Nagyon maximum 50 ezret adnék, de inkább csak 30-at. (Viszont ha nem családtag hív meg esküvőre, ott lagzi esetén is csak maximum 30 ezer körül adnék, ha csak szertartásra hív, semennyit, ha elmennék egyáltalán.)
ápr. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
42%
Testvéréről van szó.
ápr. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Apueknak Philips kávéfőző lesz
ápr. 9. 10:34
 9/13 anonim ***** válasza:
91%
Amennyit ugy erzed, eleg lesz es mododban all kifizetni. 🤫😉
ápr. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
86%

50-et adnék, az bőven fedezi a rád eső kiadást

Ha nem.lesz lagzi akkor milyen kiadást fedez? Persze lehet egy ebéd, de a kérdező azt sem említette

ápr. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!