Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem müködö élettársi kapcsolat...

Nem müködö élettársi kapcsolatból hogyan lehet kiszabadulni?

Figyelt kérdés

Az apa a gyerekkel zsarolja a barátnömet, aki természetesen ragaszkodik a lányához, én ráadásul külföldön élek, azonnal költöznének ahogy lehet.

Akinek tapasztalata vagy értelmes tanácsa van az válaszoljon, légyszi.


2012. jan. 30. 21:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha a barátnődnek van állása, akkor meg fogja kapni a gyereket, bíróságra kell vinni az ügyet. Bár úgy nehéz, hogy külföldre akarja vinni, sajna ebben az esetben előfordulhat, hogy nem viheti magával. Akkor döntenie kell, a gyerekét választja vagy téged. Vagy te hazaköltözöl hozzá.
2012. jan. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%

Nem kell bevenni ezt a szar dumát, hogy nem működő kapcsolat meg zsarolás. Ha nem működik, ki kell lépni. Ha nem lép ki, akkor meg neked kell lelépni.

Nekem ez a tapasztalatom.

2012. jan. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hangsulyoztam, hgoy értelmes tanácsot szeretnék, köszi


Van állása, kint is lenne, nem vagyok hülye hazaköltözni, és nyomorogni, ez szerintem nem is kérdés.

Tényleg nem müködik a kapcsolat, de gyerekrablás helyett hivatalos utat szeretnénk járni, ezért tettem fel a kérdést.

2012. jan. 30. 21:30
 4/7 anonim ***** válasza:
92%
Tudtommal hivatalosan csak az apa beleegyezésével viheti ki a gyereket. Szóval patthelyzet van, ha te nem akarsz hazajönni, ő nem akarja itthagyni a gyerekét, az apa meg nem engedi, hogy kivigye a gyereket, akkor sajnos döntenetek kell. Neki, hogy ki a fontosabb, te vagy a gyereke. Ha a gyerek (ami egy anyától logikus döntés lenne), akkor neked kell döntened, ki a fontosabb: ő vagy a kinti életed.
2012. jan. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Egyik sem kérdés, természetesen nem hagyja el semmiképp a gyerekét, én pedig nem fogok nyomorugni velük ebben az országban , közös jövöt szeretnénk, de kint.

Remélem hogy nincs igaza az utolsó válaszolónak, bár tartok töle hogy igen.

2012. jan. 30. 22:42
 6/7 anonim ***** válasza:
De, az a helyzet amit az utolsó válaszoló írt.
2012. jan. 31. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sajnos a 21.46os hozzaszolonak igaza van. Ha az apa nem egyezik bele h kulfoldre menjen az anya a kozos gyerekkel, akkor valasztas ele kerul. En sosem tudnam elhagyni a lanyom. De ismerek olyat aki megtette.

Szerintem meg kell egyezni a volt ferjjel. Talan ha lemond a gyerektartasrol...

Nekem egy baratnom angolosan lepett le kulfoldre az apa elol. de ezt a modszert nem ajanlom.

2012. jan. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!