Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogyan legyek joba a battyamal?

Hogyan legyek joba a battyamal?

Figyelt kérdés
En egy 17 eves fiu vagyok. A battyam 4,5evvel idosebb nalam. Eddig sosem volt igazan jo a kapcsolatunk, de ez nem rajtam mult. En mindig felneztem ra es utanoztam, de ot ez is csak zavarta. Eleg hirteln tipus. Sosem vitt magaval sehova, pedig jol ismerem a baratait es a baratai szeretnek engem. Az erdeklodesi korunk nagyjabol egyforma, testalkatunk is hasonlo. Most ugy veszem eszre, hogy mar nem ugy tekint ram, mint egy kisfiura es nyit felem. Mit tegyek, hogy joba legyunk, es hogy hordozzon magaval? Mostanaba meg olyan dolgokat is elmondott nekem, hogy csak csodalkoztam. Ha vele vagyok mindig figyelek, hogy nehogy valamit rosszul csinaljak, talan mar gorcsosen. Segitenetek?

2012. máj. 25. 18:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Ugye te is külföldi vagy???

(mert aki ennyi helyesírási hibát vét, az mind azzal védekezik,hogy külföldi)

De a válasz:


Csináld azt amit eddig. Legyél sokat együtt a bátyáddal, idővel egyre szorosabb lesz a kapcsolatotok. Nem kell siettetni a dolgokat, menni fog az magától.

2012. máj. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szerintem nincs sok hiba csak nem hasznaltam ekezeteket. Azert kossz es esetleg valami konkretumot?
2012. máj. 25. 19:40
 3/3 anonim ***** válasza:

A bátyád egyszerűen csak kezd felnőtt számba venni.Eddig gyereknek tekintett.Nem vagytok egy korosztály, ez fiatalon jelentős különbség.Felnőtteknél már nem számít a 4,5 év.

Ne görcsölj, ne tiszteld annyira!Próbálj meg természetesen viselkedni vele.Ha sikerül, sokkal közelebb kerülhettek egymáshoz.

2012. máj. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!