Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A tesom folyton megver mit...

A tesom folyton megver mit csináljak?

Figyelt kérdés
Sziasztok 14 éves vagyok és van egy 17 éves bátyám. Amikor ketten vagyunk midnig jol elférünk egymástol söt még nagyon rendesek is vagyunk egymással. De ha a tesom pár haverja idejön eyböl elkezd velem kiabálni meg csicskáztatni meg mindenbe belelköt meg ugy szolit hogy "kövér tehén" vagy "mobidik" és ez nagyon rosszul esik. Ma meg pont a legjobb barátnöm volt itt és az uncsim (aki szintén fiu) és a tesom elkezdett velem kiabálni meg meg is pofozott hogy még miért nem takaritottam ki amikor tegnap takaritottam csak a haverjaival rendetlenséget csináltak. És ma pont rossz napom van és visszaszoltam neki és arra ö megint megütött és egyszerre huzta a hajamat meg meg is rugott. Már mindenem fájt de azért enyhén visszarugtam arra ö meg belökött az ágyba és a falhoz vágta a fejemet. Igaz hogy ö az idösebb de miért ver meg folyton. És persze anyukám elött mindent letagad meg azt mondja hogy csak kitalálom ezeket. Mit csináljak? Már nagyon sok lila meg zöld folt van rajtam meg az arcomon is ott a tenéyrlenyomata, mit tegyek ezellen??

2012. jún. 2. 15:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Keménykedni akar mások előtt. Add neki vissza, de úgy istenigazából... A szüleidnek meg szóljál.Csak úgy magadtól nem lesznek rajtad színes foltok...
2012. jún. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ha ott vannak a nyomok anyukád miért nem hisz neked? Amúgy megértem a helyzeted tényleg rossz lehet neked. Szüleiddel kellene megbeszéld a dolgot, meg tesóddal. Azt írtad, hogy alapból normális veled. Hát menj be hozzá mikor senki sincs ott és magyarázd el neki, hogy nem akarsz bántalmazott tini lenni. Mondd el neki, hogy milyen rosszul esik, hogy ilyen, és fáj ha megüt. És, hogy ezzel egyáltalán nem lesz menő a barátai előtt, hanem inkább égő. És ha valamiféle tiszteletet vár el, akkor viselkedjen is úgy.
2012. jún. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Elsö válaszolo tudom hogy keménykedni akar mások elött de azért nem ugy kéne hogy engem megalázzon. És mindig azt mondja hogy elestem valahol vagy csak hogy balf*sz vagyok és megbotlottam a lábamban és most rá fogom.



Második válasozlo Alapbol tényleg rendes de vele nem lehet ugy rendesen dumálni. Olyanok vannak hogy hüyleségböl megüt és aztán ha emgmarad a nyoma akk azt mondja hogy ne mondjam emg anyu-nak mert akk akkorát üt hogy annak tényleg lesz rendes nyoma.


Sajnson csak Anyumnak tudom mondani mivel a szüleim elváltak. De mostanság gondolkozom azon hogy nem lenne-e jobb átköltözni apumhoz a másik faluba. De akkor anyumtol is el kéne költöznöm amit nem akarok :(

2012. jún. 2. 16:01
 4/17 anonim ***** válasza:
Ha mégegyszer megüt, azzal a lendülettel üss neki vissza, de úgy istenigazán. Verd meg te, ennek csak az használ.
2012. jún. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Ma is visszaütöttem neki :P ököllel arconvágtam de ö arra gyoorszájba vágott és mégjobban megütött :P sajna ö az erösebb :(
2012. jún. 2. 17:01
 6/17 anonim ***** válasza:
Át kell lépned a testi erő fölényén, itt az ideje hogy fegyvert vegyél a kezedbe. Vasalót, vasvillát ilyesmit. Tudja meg kivel szórakozzon. Egyszer kétszer meglátogatja a mentő a házat majd talán anyukád is felkel csipkerózsika álmából.
2012. jún. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
én szívesen megverem neked
2012. jún. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Fel is jelentheted a rendőrségen. Igaz, hogy akkor mutterod ellen is nyomozhatnak kiskorú veszélyeztetése miatt.

Ha kövér tehén vagy, kezdj el gyúrni, mivel neked lassabb az anyagcseréd, izom egy picivel könnyebben jön rád a zsír alá. Ahhoz persze enni is kell.

2012. jún. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Te NŐ vagy??? "playgirl"

Tesód egy lányt ver? Mi folyik ott nálatok?

2012. jún. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Szokott tök részeg lenni tesód? Boríts mellé egy kis pálinkát, majd szólj anyukádnak, hogy tesód még az ágyba is iszik. Vagy szólj apukádnak, hátha ő hatással lenne bátyádra. Vagy amikor alszik vagy valami akkor kösd össze kezét-lábát.

De előbb beszéld meg vele, hogy ez miért jó neki.

Ha meg nem bírsz meg vele, akkor tök egyszerűen hívsz 3-4-5 havert, lefogják és ő is kap. Ha vagytok vagy 3-4-5-en, semmibe nem telik két pofont adni neki, vagy ha durvábbat akarsz, akkor ott a talpa. Fogsz egy légycsapót, a nyelével ráütsz a talpára egy párat, hidd el hogy fájni fog neki, és le fog szállni rólad. Ha nem, akkor ismétlés. Én kaptam már, mert elvesztettem egy fogadást, és nem akartam fizetni. Hát fáj rendesen. Vagy éjszaka beversz neki egyet.

2012. jún. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!