Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha anya a...

Mit csináljak, ha anya a taknyos zsepijeit folyton a pultra, a kaja mellé teszi?

Figyelt kérdés
15 vagyok,és nagyon zavar, hogy minden tele van zsepikkel. Ha mondom neki, hogy undi, és dobja el felháborodik. Vagy pedig beteszi a tiszta zsepik mellé. Most akartam enni egy banánt, de elment tőle aa kedvem, mert mellett volt a koszos zsepi. Le szoktam söpörni a földre, és utána áttörlöm a pultot antibacis kendővel. Vegyek neki mindig zsepit, hogy ne spóroljon így vele? Vagy ez átlagos, és csak engem zavar ennyire?
2012. máj. 13. 16:03
 1/5 anonim ***** válasza:
a barátnőm is ezt csinálja.én hozzászoktam vágni.ha mondtad neki és nem veszi a lapot nincs mit tenni.
2012. máj. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor ezen nem is lehet segíteni? Ez nem undi egy kicsit? Utálom, hogy akár merre megyek taknyos zsebkendők tömkelege..
2012. máj. 13. 16:14
 3/5 anonim ***** válasza:

De, ez nagyon is undorító, nem picit. Mondd meg neki, hogy basszus, felnőtt nő, ennyi igényesség lehetne benne. Én néha az íróasztalomon tartok 1-1 használt zsepit, de legkésőbb amint kimegyek a konyhába, dobom is ki magammal, bár még ez is átesik a szüleim ingerküszöbén, pedig az a zsepi senkit nem zavar a világon.. Szóval ha más képes rá, hogy kidobja, ő is legyen az.

18/F

2012. máj. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vegyél zsepit, add oda! Ha odateszi ataknyosat, idegesen rángatózva ugorj fel, és dobd ki szó nélkül, majd moss kezet! Ha szól,mondd hoyg bocsánatot kérsz, de te ilyen undorodós vagy. És kérd meg, hogy értsen meg, és tegye meg a kedvedért!
2012. máj. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Talán nincs zsebe. Ajándékozz neki egy zsepi-tartót:Legyen ott a konyhában!

[link]

meg tudod csinálni te is.

2012. máj. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!