Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Milyen gyakran találkozol a...

Milyen gyakran találkozol a testvéreddel?

Figyelt kérdés

Olyanok válaszai érdekelnének, ahol már mindketten (vagy akárhányan) kirepültek a szülői házból, tehát külön meg kell szervezni a találkozást.

Én elég szomorú vagyok, mert amióta az öcsém is elköltözött, alig találkoztunk, ezen a nyáron például összesen kétszer, amiből az egyik az esküvője volt. Pedig hívom én, néha ő is engem, olyankor mindig jól elbeszélgetünk, de ha felvetem, hogy találkozhatnánk, valahogy soha nem ér rá.

Ez így általános?



2012. aug. 31. 13:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem teljesen rendben van...Anyám és a testvére is kb csak ünnepekkor(szülinap stb) találkoznak.Olyanra nm emlékszem hogy lett volna hogy felhivták egymást és találkozót beszéltek meg.Pedig amugy jóban vannak.
2012. aug. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nem! Mi mindketten kirepültünk, bár a munkahelyünk egy! Ettől függetlenül nagyon sokat találkozunk, ha a baráti körrel hétvégén szalonnasütős vagy bográcsolós parti van, mindig elhívom Tesómékat is, és van amikor csak velük négyesben (én a Párommal, ő a feleségével) összeröffenünk. A szülői háztól sem lakunk messze, így Anyuékhoz is gyakran együtt megyünk vagy ott találkozunk.
2012. aug. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Bratyók még otthon laknak, oda meg 2 havonta megyek általában.
2012. aug. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem túl gyakran, kb negyedévente, vagy ünnepeken. Semmi bajunk egymással, de nekem ez így bőven elég.
2012. aug. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Amikor otthon laktam a 8 évvel idősebb bátyám elköltözött otthonról, akkoriban 1-2 havonta 2 napra találkoztunk. Most, hogy én is elköltöztem és utazom... Nem is tudom mikor láttam utoljára a testvéreimet. Nagyon sajnálom, mert nagyon szeretem őket...
2012. aug. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
3 tesóm van közülük kettővel egy évben 1-2 alkalommal talàlklzunk, a harmadikkal kb. havonta, 2 havonta. Csak a szüleinknėl szoktunk, amúgy nem jàrunk össze, 200 km-re lakunk egymàstól. Telefonon sosem beszélünk, max. facebookon 1-2 levél meg szülinapi köszöntés. Amúgy jó a kapcsolatunk.
2012. aug. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
100%
hát nem nagyon... szerintem egy testvérpárnak össze kell tartania és napi (esetleg ha tényleg nemér rá akkor heti) szinten tartani kell a kapcsolatot, de az hogy fél évente 1x találkoztok...Szerintem hetente dobjatok össze a találkát akár egy fél órára is testvérek közt muszáj egy kis időt szánnunk egymásra és ez a fél óra is bőven elég ha mellette még telefonálni is szoktatok egymásnak:)
2012. aug. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
77%

Én együtt repültem ki a húgommal, most lakótársak vagyunk.

25/L

2012. aug. 31. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Mindketten családosak vagyunk a hugommal, egy, illetve két kisgyerekkel, én már újra dolgozom.

Nagyon nehéz megoldani. Kb. 40 perc autóútra lakunk egymástól, 3-4 hetente találkozunk, én szeretnék gyakrabban, de lehetetlen. Nagyon jó egyébként a viszonyunk.

2012. aug. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Miért pontoztatok le ?:O első vagyok....

pff...szégyen

2012. aug. 31. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!