Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Normális dolog ha, valaki a...

Normális dolog ha, valaki a tesójával egy szobában él, hogy az egyik tesó a szobában üzekedik a párjával?

Figyelt kérdés

2013. jan. 3. 15:41
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
rendszeresen koitálnak mellette
2013. jan. 3. 16:02
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy milyen nő már az, akinek így jó a szex? Pfejj...

Bár lehet, hogy pasival van a testvér, ezt nem tudjuk, de akkor meg milyen lehet az a fiú is?

2013. jan. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
74%
Nem is szokott megkérni h menj el kicsit otthonról v aludj a másik szobába? Próbáltál beszélni vele h ez zavar? Ha te próbáltál kompromissziumot kötni,akkor javaslom a szülők elött kérdezz rá,h nem lehetne ezt másképp megoldani...
2013. jan. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

nem rólam van szó, de nagyon durvának tartom

szerintem ízléstelen, mindegy milyen neműekről is van szó

direkt nem írtam nemeket, mert az teljesen lényegtelen ebben az esetben

2013. jan. 3. 16:13
 15/23 anonim ***** válasza:
20%
Jaj itt annyira humoros emberek tudnak válaszolni, hogy röhög a vakbelem. Gondoljatok már bele!!! én is írtam ilyesmit a minap csak én a lakótársammal hogy áthallatszik. gondoljatok már bele mennyire életszerü dolog ez, hogy felveszi kamerával, vagy odaszól miközben baxnak.
2013. jan. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Hát a "beszállhatok", a fapofa és a kamerázás se megvalósítható bizonyos esetekben...


Pl.:

Az üzekedő testvér fiú, majdnem 18 és a szomszédos ágyban "alvó" testvér lány és még 13 sincs...

A kisebb még másnál sem aludhat, menekülni se tud.

A szülők nem tudnak a dologról. Azt hiszik, csak alszik a barátnő is.

A kisebb meg lett fenyegetve, ha beköpné a bátyját... s mivel a nagytesó "vigyáz" az esetek 99 %-ban a kislányra, mert a szülők éjjel-nappal dolgoznak, így nem is merne panaszkondi.


Megtörtént (régi) eset.

2013. jan. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
nah igen ez is szép, hogy saját tesó tudja, hogy hallgatja a tesója, és még meg is fenyegeti. én nemtom az ilyen ember milyen lehet de a csaja vagy a fiuja sem hogy így tud úgy szexelni, hogy annak a tesója ott alszik. van aki ezt menően meséli hallottam már ilyet de inkább azon kéne elgondolkodnia, hogy mekkora egy segfej.
2013. jan. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

a tesó kedves párja is elég igénytelen suttyó lehet, ha ez őt nem zavarja.

basszus, nem vagyok már mai csirke, volt pár pasi az életemben, de odáig sosem süllyedtem, h közönségem volt a szexhez.


sztem elég, ha csak a tesó felkapcsolja a villanyt, rögtön öltözködni kezd az ifjú párocska.

2013. jan. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

"sztem elég, ha csak a tesó felkapcsolja a villanyt"


Az sokkal életszerűbb, hogy megpróbál olyan csendben maradni, amennyire csak lehet... és úgy tenni, mintha aludna (illetve úgy, mintha nem ébresztették volna fel az actionnel).

Éppen elég zavaró a hang... a látvány már sok(k) lenne.

2013. jan. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Ez így nem meghatározható általánosságban. Nekem nem lenne normális. Lehet, hogy nekik az. Ha a másikat zavarja, tegyen ellene.
2013. jan. 4. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!