Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Találkozzak a szüleimmel ezek...

Találkozzak a szüleimmel ezek után? Szinte kitagadtak

Figyelt kérdés

Egész életemben én voltam az aranyos jókislány,akinek nincs véleménye(hála a szüleim nevelésének).Tudtam,hogy nem ilyen vagyok,de féltem változtatni.

Rábeszéltem őket,hogy a gimi után had töltsek egy kis időt külföldön anya tesójánál.

Itt viszont megismerkedtem egy férfival,akivel először csak találkozgattunk és beszélgettünk.De utána egyre gyakrabban találkoztunk,folyton sms-eztünk és teljesen beleszerettem.Már akkor is tetszett,mikor először találkoztunk,mert eszméletlenül jól néz ki és sármos.Csak kiderült,hogy felesége van...

De mégis a szeretője lettem és úgy döntöttem,hogy végleg külföldön maradok.Azóta a barátom tart el,mert neki nem gond a pénz,ezért én is beletörődtem ebbe a helyzetbe.Azóta más lett az életem,azt csinálok,amit szeretnék és új barátnőim lettek,akik mellett önmagam tudok lenni.

A szüleimnek viszont elmondott a nagynéném mindent,bennük pedig összeomlott a világ,hogy az ő ártatlan,félénk lányuk ilyet tett.Azt mondták,hogy menjek haza és minden rendben lesz,de közöltem velük,hogy nem megyek haza,max látogatóba.Balhézni kezdtek,én pedig közöltem,hogy titokban szinte minden ember egy kicsit olyan akar lenni,mint én és a barátnőim,csak még maguknak is félnek bevallani és ezzel befejeztem velük a beszélgetést.Akkor azt mondták,hogy soha többet nem akarnak látni(ez 1 éve volt).De folyton üzengetnek az öcsémmel(vele gyakran beszélek,de ha anya vagy apa veszik fel a telefont,azonnal leteszem) és most hazamegyek hamarosan pár napra.Elég kisvárosban laknak,szinte lehetetlen lenne nem találkozni velük.

De mégis mit mondjak nekik?Semmi kedvem elölről kezdeni azt,amit már lezártam.

Köszönöm a segítségeteket előre is!



2013. febr. 3. 20:48
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
0%
Én egyetértek a lánnyal, én is ezt csinálnám.
2020. jún. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
56%

Jó sok év eltelt mióta a kérdező megírta a sztorit, kíváncsi vagyok, azóta mi történt.

Gondolom, nem kitartottként éli tovább az életét, az nagyon szomorú lenne.

2022. ápr. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!