Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
A mi családunkról röviden : egy faluba lakunk az egész családdal.A mamám és anya testvére (meg a barátnője meg 1 gyerekük)15 háznyira laknak tőlünk.Nekem van egy tesóm 13 éves én pedig 11 vagyok!Anya nyáron dolgozni szokott , ezért Anyukám testvérének a barátnője(Kati) szokott ránk vigyázni!De Kati mindig csak a tesómmal foglalkozott :( Mindig levegőnek nézett , beszólogatott néha . És van neki egy barátnője akivel mindig röhög , meg ilyesmik .. (félre értés ne essék , nem az a problémám , hogy röhög , hanem az , hogy nagyképűsködik vele). És kb. 1 éve elköltöztek .... És azóta megváltozott, beszél velem sőt , néha ha eljönnek hozzánk csak velem van (na jó a tesómat még mindig jobban bírja)!De ha rá gondolok , hogy miket szokott csinálni akkor meg eldöntöm magamba , hogy nem beszélek vele , de valamiért soha nem sikerül ! Szóval mit csináljak vele ? (bocsi a rossz fogalmazásért)

2013. febr. 10. 17:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Eddig az volt a baj, hogy nem foglakozott veled, most meg az hogy foglakozik. Döntsd el, hogy mit is szeretnél, majd utána tudunk tanácsot adni.
2013. febr. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán értem, mi a problémád. Nm is rokon, csak valaki, aki néha vigyáz rád. Ha nem akarsz, ne foglalkozz vele. Talán azért nem igazán foglalkozott veled eddig, mert tesódat érdekesebbnek találta és jobban el tudott vele beszélgetni. Most megpróbált veled is beszélni, hátha okosodtál valamit, de mivel nem igazán tünik úgy, ezért még mindig tesóddal értik meg jobban egymást.
2013. febr. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat !
2013. febr. 11. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!