Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen az anyám? Hogy...

Miért ilyen az anyám? Hogy mondhatja azt, hogy meg kellett volna folytani engem és tesomat is?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok. Tesom 26. Anyu mindenteren a rosszat latja. Ma betrlt a pohar nalam. Osszejottem egy csajjal 2,5 honapja. Anya nagyon szerette, elvoltak. Volt hogy nem voltam itthon de bnom eljott akkor anya addig beszelgett vele meg haza nem ertem. Szereti baratnom is. Viszont volt egy kis zur a kapcsplatban. Anyamnak elsirtam a banatom. Nagyjabol annyi hogy a csaj meg az exet is szereti es szunetet kertagam allatt voltam egy hetig. aztan a csajjal osszejartunk es ugyvettem eszre en kellek neki igy adtam egy utolso eselyt. most egyutt vagyunk. regen minden nap egyutt voltunk,de ezen valtoztatni akarok. a heten csak par napot voltunk egyutt, szerdan ket orara meg most a hetvegen. penteken este ott aludtam. szombaton hazajottem egy orara hogy atnezzem a torit. kesobb vissza mentem baratnomhoz. anyam mar itt ordibalt hogy nem hogy odakoltoznek stbstb. mondtam neki haromra jovok. mivel meghivtak ebedre es kesobb lett kesz mint ahogy terveztuk egy kestem egy orat. haromkor mar telefonalt anyam de ennyit mondott: haza se gyere majd ramba.zta a telot.hazajottem 4 re anyam hozzamvagta a taskamat h pakoljak . nemszoltan hozza semmit. leultem megirni a palyazatomat. aztan anyam azt is hozzamvagta hogy majd a baratnom kifizeti a postakolteget. ez megy egy hete. csak az uvoltozes csak a kiabalas. nem tudom mi tevo legyek. nem tanulok jol alairom. de tenyleg rajta vagyok. az hogy a hetvegen nem itthon ulok hanem bnomnel az egy dolog. ha hazajovok egybol tanulok . ja es most jon a csattano. tesomat felhivta valamiert. aztan ilyet szolt apanak : akkor kellett volna mind a kettot megolni mikor megszulettek. felkene oket kotni. . . . hogy mondhat ilyet ???
2013. jan. 20. 17:12
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy komolyan gondolta, bár iszonyú ocsmány dolog ilyet mondani.


Viszont sajnos abban igaza van, hogy a tanulmányi eredményeknek kellene az elsőnek lenni. Minden anya a legjobbat akarja a gyerekének, én sem tűrném, ha a fiam csajozni járna, de nem tanulna és a későbbiekben nem a képességeivel arányos munkát fog végezni.

2013. jan. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
mostanaban tenyleg odateszem magam.a felevimet elb.sztam oke de tenyleg tanulok..
2013. jan. 20. 17:32
 3/8 anonim ***** válasza:

Most volt a félévi, pár hete, vagy napja nem? Én egyetemista vagyok, nem tudom.

Szóval nem lehet az olyan mostanában.


Tehát a lényeg, borzalmas, ha valaki nem tanul és élete végéig olyanok alatt kell dolgoznia, akik mellett lenne a helye, vagy felettük.

Megalázó és sosem bocsátod majd meg magadnak.

2013. jan. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
mostanaban volt.
2013. jan. 20. 18:44
 5/8 anonim ***** válasza:

Na ezt mondom, szóval maximum pár napja teszed oda magad :) Ez nem csodálom, hogy nem meggyőző édesanyádnak :)


Tanulj pár hétig rendesen és a tanulás legyen az első, ne a barátnő. Utána majd lazább lesz mindenki.

2013. jan. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
a szidást megérdemled, de az aki ilyet mond a gyerekéről, az nem anya.
2013. jan. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Szia!

Az én anyám kb ugyanilyen de inkább rosszabb. Én 23 éves vagyok és egyszerűen a mai napig dirigál nekem. A barátom gyűlöli mert nem milliomos és szerinte úgy kell párt választani hogy az milliomos legyen vagy mi...anno apámhoz is azért ment hozzá szerintem, de a gazdasági hanyatlás a családunkat is utolérte és eléggé lesüllyedtünk! Lényeg a lényeg hogy 23 évesen ő eltiltana a barátomtól ha hagynám. Ő olyanokat vágott már 12 éves koromtól a fejemhez hogy gyűlöl, undorodik tőle hogy ilyen ronda lányt szült, jobb vetetett volna el és hogy dögölnék meg, tönkretettem az életét és hasonló szépségek.

Nem mondhatnám hogy valaha is rossz gyerek voltam, mindig jól tanultam, jelenleg is egyetemre járok, mellette dolgozok ha akad munka, és tényleg semmi zűrös ügyem soha nem volt. A jelenlegi barátom a második az életembe ennek ellenére folyton k*rváz agyba főbe. Undorodom már tőle ahogy bánik velem...soha nem mondanék ilyeneket a saját gyerekemnek!

Jelenleg is eléggé elmérgesedett itthon a helyzet...

Anyám egyébként eleve egy idegbeteg természet, folyton mindenkibe beleköt, ordít, üvölt és olyan gyűlölet van ilyenkor a szemében ami kb egy gyilkos pszichopatának lehet. Már a saját anyja is azt mondta hogy orvos kellene neki!

Lényegében utálom már a saját anyám és ezt csakis magának köszönheti! Ilyen nő gyereket sem érdemel!

Undorító!

Azt még nem tudom hogy fogom a saját gyerekem majd nevelni de azt igen hogy hogyan nem bánok vele SOHA ezt az egyet anyám megtanította nekem!

2013. jan. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom utolsó, a helyzetet. Próbáld valahogy túlvészelni, aztán amint lehet költözz el. Anyám engem felhívott másnap, hogy neharagudjak amiért ilyet mondott. Azóta elvagyunk.
2013. jan. 23. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!