Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok a mostoha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a mostoha tesómba. (segítség)!?

Figyelt kérdés

Sziasztok szóval az van hogy.. 15 éves vagyok és anyukámmal meg a húgommal élek. Anyu elvált már rég aputól elég nehezen viseltem/tük. Anyának nem rég udvarolni kezdett egy pasi.. kb féléve.. és összejöttek nem igazán akartam jól megvoltunk 3-an szerintem. A gond az hogy anyu és a pasi összeakarnak költözni. szerintem ez még nagyon korai. És a legjobb az egészbe hogy a leendő mostoha apámnak van 3 fia.. és az van hogy szerelmes vagyok az egyikbe ő 17 éves. Persze ezt senki nem tudja csak én meg a barátnőim de nagyon nagy botrány lenne belőle.. próbáltam elfejteni de nem megy és így nem tudom mit csináljak mert így összeköltözni velük hogy ő testvér ként kezel engem én meg titokban szerelmes vagyok belé.. az elég fura. Kérlek titeket adjatok nekem tanácsot hogy mit csináljak!!:/

Köszönöm előre is.


2012. dec. 16. 09:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

egy ismerősöm így jött össze a vőlegényével. az anyja pasijának a fia :D a szülők már szétmentek, ők nem. (mondjuk idősebbek, 19-20 körül vannak)

keress más pasit hátha úgy elfelejted

2012. dec. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Off

"és összejöttek nem igazán akartam jól megvoltunk 3-an szerintem" - Bocsi de ez szúrja a szemem. Anyukádnak is jár a boldogság. Honnan tudod, hogy ő nem volt magányos? Ez elég önző kijelentés volt a részedről.

On

Majd az idő kiforogja. Jobban megismered, és lehet már nem is fog tetszeni. Tudod lakva ismeri meg az ember a legjobban a másikat.

2012. dec. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha csak tini szerelem, akkor eleg gyorsan elmulik.
2012. dec. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez nem gáz, végül is nem rokonod.

Van egy idős pár a faluba, a férfinak egy fia van az előző kapcsolatából, a nőnek egy lánya és a gyerekeik összejöttek, házasok, sőt már nagy gyerekeik vannak.

2012. dec. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!