Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jogosan vagyok...

Szerintetek jogosan vagyok szomorú ez miatt vagy túlkombinálom az egészet?

Figyelt kérdés

Férjemnek 2héttel ezelőtt megvettem az ajándékát(ma van a szülinapja)otthagytam anyóséknál és megmondtam hogy szombaton hozzák ki.Ekkor jöttek felköszönteni.Mikor ideértek épp zuhanyoztam igy nem láttam hogy nem hoztak semmit,azt hittem anyós letette a szobába.Miután kikisértem őket akkor kérdeztem a férjem hogy nem hozott anyósom valami csomagot,mondta hogy nem,akkor esett le hogy nincs ajándék.

Szomorú vagyok e miatt hisz ma oda akartam neki adni az ünnepi ebéd után,de igy meg semmi se lesz.Férjem azt mondja túlreagálom,ez olyan mint a többi nap és majd elkapja jövő héten az ugyanolyan,szerintem meg nem.


2013. máj. 13. 08:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
80%
Miért nem vitted haza te? Akkora nagy?
2013. máj. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Azért nem hoztam haza mert egyrészt meglepetést szerettem volna,aznap együtt jöttünk haza a férjemmel(busszal) és meglátta volna(egy táskát vettem és egy pólót)A másik anyósom mondta hogy nyugodtam hagyjam ott ők majd szombaton kihozzák mikor jönnek felköszönteni
2013. máj. 13. 08:37
 3/18 anonim ***** válasza:
szerintem sincs semmi gond,majd megkapja máskor
2013. máj. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell tulkombinalni mindent? Elmész anyoshoz es elhozod.
2013. máj. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben aznap felhívtam volna őket, hogy ugye nem felejtik el elhozni a csomagot.

Két hete hagytad náluk, simán elfeledkezhettek róla.

2013. máj. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 reen99 válasza:
40%
Ha valakinek szomorúnak kell lennie az az anyósod,hogy ilyen hülye! Ne aggódj majd megkapja máskor :) nem a te hibád!
2013. máj. 13. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Elmész anyoshoz es elhozod.


Erre gondoltam tegnap,de mivel vacak idő van igy inkább kihagyom.Ha szép idő lenne felpakolnám a gyereket és már buszoznák is:)


Igen,én hibáztam mert nem hivtam fel előtte.Nem hibáztatom anyóst ezért mert elfelejtette.


Nem úgy alakultak a dolgok ahogy elképzeltem ezért nem volt tegnap jókedvem és ezért mondta a párom hogy túlkombinálom.

2013. máj. 13. 08:47
 8/18 A kérdező kommentje:

Egy valami nem világos számomra.

A férjem nagyon odafigyel az ajándékozásra.Nem sablonajikat kapok hanem szinte mindig hasznos dolgot és amire vágyok.Beszélgetéseinkből kiszűri mit szeretnék,és bár én már nem is emlékszem arra hogy valaha mondtam hogy szeretném ezt vagy azt meglepetésként megkapom.Megveszi gondossan eldugja majd a szülinapomon ebéd után elkapom.

Most meg azzal jön hogy ez az egész semmi,de akkor meg miért fontos mégis hogy nekem örömet okozzon?Miért készül rá?Ha én szeretném ugyanezt akkor meg én kombinálom túl az egészet.

2013. máj. 13. 08:57
 9/18 anonim ***** válasza:
35%

Komolyan ennyire untakozol otthon, hogy nincs jobb dolgod ezen vekengeni? Inkább örülnél, hogy ilyen normálisan gondolkozó férjed van.

Másrészt otthon vagy a gyerekkel, akkor szakadj már le a netről és foglalkozz vele.

2013. máj. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
51%
Mekkora gondok...
2013. máj. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!