Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Nemrég tudtam meg, hogy van...

Nemrég tudtam meg, hogy van két féltestvérem, hogy álljak hozzájuk?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

15 éves vagyok, az édesanyám egyedül nevelt fel, az apámat ritkán láttam, de nemrég véletlenül megtudtam hogy van egy felesége, és utána az is kiderült hogy van két idősebb testvérem. Nem tudom mit kellene tennem.Ismerjem meg őket? Vagy ne is foglalkozzak velük? 15/L


2013. máj. 18. 16:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Neked kell eldönteni. Hagyj időt magadnak, hogy átgondolhasd, hogy mit akarsz.
2013. máj. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 heartagram válasza:
100%
Légy nyitott feléjük, lehet nagyon jó kapcsolatot tudsz kiépíteni velük :) Nekem is van 3 féltestvérem.
2013. máj. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem kamu az egész kérdésed, mert egy normális kis emberke, ezt nem a Gyikon tárgyalja meg, hanem az édesanyjával, és nem véletlenül tudja meg, hanem az édesanyjától. Szóval kamuzol.
2013. máj. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm, az első két választ, elgondolkodom, csak így ilyen idősen kicsit késő, megismernem őket.

Kedves 3. válaszadó, egyáltalán nem kamuzok, csak sosem volt olyan jó kapcsolatom az anyámmal, hogy ezt vele megbeszéljem, és arra gondoltam, hogy akik kívülállók talán jobb tanácsot tudnak adni, vagy netán van valaki aki már átesett ilyenen.

2013. máj. 18. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!