Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A hazugság az megbocsájtható?

A hazugság az megbocsájtható?

Figyelt kérdés

Van egy 7évvel idősebb bátyám, mindenben segítünk egymásnak.

Mai napon is én segítettem őt ki fél millióval hogy autót tudjon venni.

Kipróbálásképp mondta menjek vele, én igent mondtam amire ő nem számított, de végül nem vitt magával,mert hogy ő nem fog engem hazahozni mert sok a benzin stb sejtettem hogy más van a dologban, van egy unokatesónk, aki mindig lehúzza őt, stb és éreztem hogy őt akarja vinni, mikor elment az autóval én is gyorsan utána mentem és láttam hogy az unokatesóm beül az autóba,csak kérdezem én hogy miért kell hazudni, azt meg sem merem kérdezni hogy ki a fontosabb...de hazudni miért kell??? Talán őt nem kell hazahozni ami kizárt vagy esetleg miért nem mehettünk volna 3an??


Annyira rosszul érzem magam, hogy jelen pillanatban legszívesebben azt mondanám soha ne szóljunk egymáshoz.

Talán én felfújom, mert hát én őszinte típus vagyok, de legalább akkor ne hívott volna, mert ezzel csak bogarat ültetett a fülembe.

Nagyon fáj, ennyire még semmi sem fájt. Valamiért ha megtudok egy hazugságot, mindig érzékeny leszek.

Mit csináljak? Ti elbeszélgetnétek a testvéretekkel??Mit mondanátok?


2013. máj. 22. 12:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Megértelek ,hogy nem esett jól,főleg,mert te segítetted őt ki.
2013. máj. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én elmondanám neki ezt...és hogy legközelebb menjen az unokatesóhoz pénzért...és egyéb segítségért.


Nekem két öcsém van, de mi nyíltan megmondjuk egymásnak, hogy bocs most nem...stb...

2013. máj. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
huh hát ez azért nagyon nagy pofátlanság volt,én nem mondanék semmit...hidd el tudná mi a bajod
2013. máj. 31. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!