Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Félek hogy a nővérem prostituá...

Félek hogy a nővérem prostituált. Hogyan tudom finoman felvezetni a témát, és esetleg segíteni a helyzeten?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok,a nővérem 19.Minden egy évvel ezelőtt kezdődött,eldöntötte hogy pszichiáter szeretne lenni,és a Semmelweis egyetemre menni.Nagyon kicsit szobája volt akkoriban,úgyhogy elhatározta hogy nyáron dolgozni fog és összenyitja az övét a vendégszobával és szépen felújítja,hogy kellemesebb légköre legyen a tanuláshoz.Ez meg is történt,de nem csak a szoba lett nagyobb hanem minimum 600.000 forint értékű bútor,két új ablak,LCD TV,Apple számítógép és egyéb nagyon drága holmik is kerültek bele.Én,anyuék és a bátyám kérdeztük tőle hogy ez hogy van mert azért 2 hónap alatt ennyit keresni nem lehet,de sosem adott egyenes választ,és nem is lett tovább faggatva.Most (2 hete) vett egy lakást,elmondása szerint 6 millió forintért amit kölcsönkért egy "barátnőjétől".Ez két helyen is sántít,ugyanis két legjobb barátnője van de egyiknek sincs ennyi pénze,ez 100%.A másik a lakás ára.Én bevallom őszintén amikor először vitt minket oda rögtön sejtettem hogy ez a lakás jóval drágább mint amit mondott.Új építésű társasházban van,van egy nagy nappali,egy tágas konyha,külön WC és fürdőszoba,egy nagyobb hálószoba kis gardrób szobával,egy picit kisebb háló és egy hatalmas terasz.Kíváncsiságból ingatlan.hu-n utánanéztem és egy pontosan ugyanolyan lakás pont ugyanabban a társasházban 26.4 millióért van meghirdetve.És akkor a bútort még nem is számolom.Nyáron pedig meg akarja venni álmai autóját egy BMW-t ami ha jól tudom 10 millió.Én őszintén mondom nem sajnálok tőle semmit mert nagyon szeretem,és megérdemli,de hogy ez a sok pénz nem legális munkából van abban biztos vagyok,és féltem a nővéremet.Az egyik legjobb barátnője a párjával fog a kisebb hálóba beköltözni,vele is beszéltem hogy szerinte mennyibe került ez a ház és neki is gyanús a 6 milliós ár.A család is nagyon aggódik,de nem mernek faggatózni mert félnek hogy akkor a nővérem megszakítja velünk a kapcsolatot.Én viszont úgy érzem,hogy muszáj ezt megbeszélnie legalább velem,ha másért nem is csak hogy könnyítsen a lelkén.Én nem ítélném el bármibe is keveredett.A prostituált azért jutott eszembe mert nagyon feltűnően szép az arca,magas és csinos,olyan mint egy modell,és biztos sok férfi tartana rá "igényt".Mihez tudok kezdeni egy ilyen helyzettel?

2013. máj. 23. 22:45
1 2 3 4 5 6
 51/59 anonim ***** válasza:
58%
Egy 19 éves hallgató, munkaviszony és fedezet nélkül hol kap ma 30 milliós hitelt???? Elárulom még 1 milliót sem.
2013. máj. 25. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/59 anonim ***** válasza:
Uzsorastol és lehet sexel törleszt
2013. máj. 25. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/59 anonim ***** válasza:
34%

Manapság ennyit Pesten egy prosti sem keres meg. Közelről sem. Hatalmas kamu a kérdés!!!! Orvosi egyetem mellett 19 éves lány? Ugyan már! Nem tudom, mi volt e kérdező célja, de kicsit messze ment a kamuzásban.


Ráadásul, ha igaz, hogy a nővéred az orvosira jár, már pedig a pszichiáterek odajárnak, akkor nem lehet annyira hülye, ilyen mesét adjon elő. Ráadásul az orvosin annyit kell tanulni, hogy ha nem akar kibukni, akkor nem lehet főállású prosti. Max. egy kis kiegészítést tud így összeszedni, de nem luxus lakást és luxus autót pár hónap alatt. 6 millió? LOL, egy lepukkant mini lakást kap ennyiért egy lepukkant külvárosi lakótelepen :))))) De még inkább azt sem.

2013. máj. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/59 anonim ***** válasza:
Az is lehet hogy kitartja valaki. Sem a lakás sem semmi nem az övé, csak mondja...
2013. máj. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/59 anonim ***** válasza:
Hát a leírtakból nem 100% hogy hazudik hanem 1000%. Nem tudom mennyire nézitek az ingatlanok árait, hogy 6 millióért milyen lakást kapni. Nekem két dolog jutott eszembe a nővéredről. A nővéred vagy egy luxus k*va, aki milliókat kap 1 lefekvésért, vagy droggal üzletel. Ennyi idő alatt ennyi pénzt lehetetlen összeszedni, hitelt meg mire kapna? A szép arcáért? Kétlem.
2013. máj. 31. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/59 anonim ***** válasza:
na beszéltél vele? mit mondott?
2013. jún. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/59 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Beszéltem vele és konkrétan szembe röhögött hogy én ilyet gondoltam róla.Azt mondta hogy ne üssem bele az orrom az ő dolgába de semmi ilyesmi nincs a dologban.Elég hülyén éreztem magam ez után úgyhogy úgy vagyok vele hogy nem foglalkozok ezzel többet.És kedves 'kamu kérdés' fárasztó idióták: egy szóval sem mondtam hogy 1000% hogy a nővérem prostituált,ez csak az én (hibás) feltételezésem volt.És 53-as,orvosin tanulnak a pszichiáterek???Nem mondod???Hát menten elájulok,micsoda meglepetés!!!
2013. jún. 4. 20:32
 58/59 anonim ***** válasza:
2013. aug. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/59 anonim ***** válasza:

De ha nem prosti, akkor vajon miből van ennyi pénze?

Szerintem van okod félteni őt.

2013. aug. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!