Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Félek hogy a nővérem prostituá...

Félek hogy a nővérem prostituált. Hogyan tudom finoman felvezetni a témát, és esetleg segíteni a helyzeten?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok,a nővérem 19.Minden egy évvel ezelőtt kezdődött,eldöntötte hogy pszichiáter szeretne lenni,és a Semmelweis egyetemre menni.Nagyon kicsit szobája volt akkoriban,úgyhogy elhatározta hogy nyáron dolgozni fog és összenyitja az övét a vendégszobával és szépen felújítja,hogy kellemesebb légköre legyen a tanuláshoz.Ez meg is történt,de nem csak a szoba lett nagyobb hanem minimum 600.000 forint értékű bútor,két új ablak,LCD TV,Apple számítógép és egyéb nagyon drága holmik is kerültek bele.Én,anyuék és a bátyám kérdeztük tőle hogy ez hogy van mert azért 2 hónap alatt ennyit keresni nem lehet,de sosem adott egyenes választ,és nem is lett tovább faggatva.Most (2 hete) vett egy lakást,elmondása szerint 6 millió forintért amit kölcsönkért egy "barátnőjétől".Ez két helyen is sántít,ugyanis két legjobb barátnője van de egyiknek sincs ennyi pénze,ez 100%.A másik a lakás ára.Én bevallom őszintén amikor először vitt minket oda rögtön sejtettem hogy ez a lakás jóval drágább mint amit mondott.Új építésű társasházban van,van egy nagy nappali,egy tágas konyha,külön WC és fürdőszoba,egy nagyobb hálószoba kis gardrób szobával,egy picit kisebb háló és egy hatalmas terasz.Kíváncsiságból ingatlan.hu-n utánanéztem és egy pontosan ugyanolyan lakás pont ugyanabban a társasházban 26.4 millióért van meghirdetve.És akkor a bútort még nem is számolom.Nyáron pedig meg akarja venni álmai autóját egy BMW-t ami ha jól tudom 10 millió.Én őszintén mondom nem sajnálok tőle semmit mert nagyon szeretem,és megérdemli,de hogy ez a sok pénz nem legális munkából van abban biztos vagyok,és féltem a nővéremet.Az egyik legjobb barátnője a párjával fog a kisebb hálóba beköltözni,vele is beszéltem hogy szerinte mennyibe került ez a ház és neki is gyanús a 6 milliós ár.A család is nagyon aggódik,de nem mernek faggatózni mert félnek hogy akkor a nővérem megszakítja velünk a kapcsolatot.Én viszont úgy érzem,hogy muszáj ezt megbeszélnie legalább velem,ha másért nem is csak hogy könnyítsen a lelkén.Én nem ítélném el bármibe is keveredett.A prostituált azért jutott eszembe mert nagyon feltűnően szép az arca,magas és csinos,olyan mint egy modell,és biztos sok férfi tartana rá "igényt".Mihez tudok kezdeni egy ilyen helyzettel?

2013. máj. 23. 22:45
1 2 3 4 5 6
 31/59 A kérdező kommentje:
Nem kamu a kérdés nem értem egyes unatkozó emberek miért írogatják oda mindenhez ami nem hétköznapi hogy kamu.Nem állítottam soha biztosra hogy prostitúcióból van a pénz,csak egy tipp volt.Amúgy nem szőke,barna a haja.Egyszerűen aggódom érte,nagyon sajnálom azokat akik pont lesz*rnák ha a testvérük lehetséges hogy bajban van.Én is gondoltam eleinte minden félére,lottó nyereményre stb.,de azt biztos elmondta volna.20-as,a te elméletedet figyelembe véve az ilyen lányok keresetéről: nos a nővérem tényleg nagyon szép,nem elfogultságból,ráadásul nagyon fiatal,tehát kaphat 20.000 egy óráért.Ha minden nap "dolgozik" 5 órát akkor napi 100.000 keres,tehát havi kb. 3.000.000,egy év alatt 36 milliót.Nem egy pihenős/szünetelős ember amikor angol,kémia és biológia emelt szintű érettségire tanult sem mondta hogy neki hétvége kell,buli kell,szünet kell.Tehát így simán meglehetne annyi pénz ha már ennyire belemegyünk a dolgokba.Viszont ha ezt itthon csinálta volna nyilván észrevesszük,úgyhogy ezzel a prosti dologgal nem valószínű hogy eltaláltam a pénz forrást.
2013. máj. 24. 01:32
 32/59 anonim ***** válasza:
26%
Aha, és azt hogy akarnád kimagyarázni, hogy megcsináltatta otthon a szobáját, összenyitotta, meg ablakcsere, meg amiket írtál, utána meg vett egy lakást? Minek? Akkor minek csináltatta meg? Nem logikus amiket írsz, nem veszed észre?
2013. máj. 24. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/59 A kérdező kommentje:
Ja és igaz a titkos APEH szövetség elnöke is én vagyok,igazából 67 éves megkeseredett ex-rendőrként vadászok prostikra de csak éjjel. Nappal a Yale-re járok mint írtam.
2013. máj. 24. 01:57
 34/59 anonim ***** válasza:
27%

Kedves kérdező. Lehet, hogy a személyedben tévedtem, végül is nagy az állatkert, de amit írtam az úgy van.

Én csak arra hívtam fel a figyelmet, hogy ne válaszoljon senki érdemben, mert van itt valaki, aki ugrik és fenyeget.

Lehet, hogy ez esetben vakriasztás volt, de akkor is itt van, és tudjanak róla a kis naiv emberkék, mert mindenki az, aminek látszik itt.

2013. máj. 24. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/59 anonim ***** válasza:
11%
Bocs, mert NEM mindenki az, aminek látszik.
2013. máj. 24. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/59 anonim ***** válasza:
96%

Nekem sem hihető a kérdés. Ennyit összekeresni ennyi idő alatt csak nagyon luxus és nagyon bejáratott nők tudnak. Nem egy épp csak belecsöppenő kislány.


Ráadásul, aki ennyit keres nem hülye. Ha nem akarja elmondani, márpedig nem akarja, akkor nem vesz több 10 milliós autót, lakást, nem szórja mindenki előtt a pénzt, hogy felújít otthon stb. stb.


Mert akkor magyarázkodni kell, meg jön a NAV.


Teljesen hihetetlen a kérdés.

2013. máj. 24. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/59 anonim ***** válasza:
18%
Ha nem te vagy alias Gy7, akkor nem tudom mire vélni a támadó hangnemet. Szóval ez nem jött be. A kur*vák sem hülyék, sőt, többen diplomások közülük, magamról nem nyilatkozom, mert nem adok több infót neked ki. Menjél, szerezz lúzert magadnak máshol.
2013. máj. 24. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/59 anonim ***** válasza:
18%
Kis Lúzer azt hitte, hogy majd sok prosti rácuppan a kérdésre, mivel ez az iparág is az interneten zajlik manapság, és majd minden prosti elmondja neki, hogy mennyit keres és hogyan, mert ráprivizik. Ezt beszoptad drága, ennyire senki nem hülye. Menjél zsarolni máshova, amíg megteheted, és nem ver senki agyon. Én békés vagyok és maximálisan toleráns, de nagyon jól tudom, ebben a szakmában sokan nem ilyenek. Próbálkozz tovább, ha neked ez okoz orgazmust.
2013. máj. 24. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/59 A kérdező kommentje:
Úristen hogy lehet valaki ilyen hülye???Ezzel csak magadat minősíted.Írjak neked privátot hogy lásd nem az a nevem és nem én vagyok APEH-kapitány?
2013. máj. 24. 05:32
 40/59 anonim ***** válasza:
66%
Még felelőtlen, halmozott hitelfelvétel is lehet mögötte. Uzsorát különösebb munkáltató igazolás vagy fedezet nélkül is felvehet, több intézménytől. Ha esetleg van ingatlan a nevén, akkor lehet, hogy jelzálog. Hitellel reális ennyi idő alatt ennyi pénz.
2013. máj. 24. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!