Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Agresszív vagyok...

Mit tegyek? Agresszív vagyok ettől az időtől.

Figyelt kérdés
Mielőtt mondanátok rám mindent szólok, hogy nem vagyok veszekedős csak szerintem az idő miatt lehet. Szóval mióta ilyen az idő egy csomót veszekszek a családommal amit megbánok de nem akarok bocsánatot kérni. Valamelyik nap a feleségem véletlenül felköltött én meg rákiabáltam, csúnyán beszéltem vele és megbántottam. Amikor felkelek mindig morcos vagyok de ez most más volt. Ha valami nem úgy történik ahogy akarom vagy nem úgy van ahogy akarom akkor felrobbanok pedig tudom, hogy hülyeség de minden idegesít. Ma már apám fogott le mert majdnem neki mentem a bátyámnak aki direkt idegesített. Ez így nem mehet tovább de mit csináljak?

2013. jún. 21. 11:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Agresszív vagyok én is ebben a melegben. Bevettem egy 0,25-ös Frontint, hogy elviselhető legyek. Mérd meg a vérnyomásod, lehet az is felment. Ne igyál kávét, kapj be egy nyugtatót. Nincs jobb ötletem, hiszen magunkkal nem vagyunk kibékülve, nem bírjuk a feszültséget a melegtől, és ezt máson vezetjük le. Ronda dolog.
2013. jún. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj mindíg higgadt maradni,ez az idô mindenki hat valamiféleképpen.Ne hagyd,hogy a családod rovására menjen.
2013. jún. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Szerintem sokan szenvednek ettől a melegtől..köztük én is( Bármilyen rossz szótól fel tudnék robbani, meg amúgy is:( Mindenkinek nehéz most.

Én mielőtt szólnék, vagy kiabálnék egy pohár hideg víz és 10-ig számolás....

2013. jún. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát ebben az időben én is sokkal gyorsabban felkapom a vizet, de szerintem majdnem mindenki.
2013. jún. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Én is szenvedek, még nagyokat káromkodok is, pedig sose szoktam. De megettem egy nagy tál fagyit, egy nagy tányér mákos tésztát és már kicsit jobb. :) És vettünk dinnyét. Szóval vigasztald magad amivel tudod és pihizz. Illetve vegyél be B vitamint, az nekem mindig jó "majd felrobbanok" érzés ellen.
2013. jún. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Köszi. Hát igen, szar is ez. Főleg annak aki nem bírja a meleget :)
2013. jún. 21. 11:43
 7/20 anonim ***** válasza:
59%
Na szóval. Itt arról van szó, hogy ok nélkül megbántod a hozzátartozóidat, akiket szeretsz, de NEM AKARSZ bocsánatot kérni????? Ez most komoly? Én úgy szoktam, ha belátom, hogy hibáztam, akkor bocsánatot kérek. Mert így csak a tüske marad a többiekben. Megértem, hogy feszült vagy, a melegtől vagy mástól az mindegy is, de egy kis önuralom nem ártana... Azokon töltöd ki a feszültséget, akiket szeretsz.... Jó ez így szerinted?
2013. jún. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Igyál citromfű teát, az jó is ebben a melegben és nyugtató hatása van. Én is nehezen viselem a meleget, ráadásul egy pici baba is van mellettem, és szakad rólam a víz, nem kicsit nehéz. De az tetszik abban amit írtál, hogy felismerted a problémát és változni szeretnél.
2013. jún. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
74%

Megértelek, én is ilyen vagyok, csak már próbálok idegbeteg állapotomban máshova menni, ahol nincs senki épp. Ráadásul cukorbeteg vagyok és állandóan el akarok ájulni, hányingerem van, hányok is néha. Tegnap már úgy jöttek oda hozzám az utcán, hogy jól vagyok-e, mert vérvörös volt a fejem és dőlöngéltem annyira hőség volt. Nem tudom melyik elmebeteg barom szerint a nyár a legjobb évszak, de legszívesebben agyonverném és elásnám azt, aki ilyet mond. Ki szeret verejtékben úszni, elájulni, hőgutát kapni, leégni, ideges lenni???? Max 25 fokot el lehetne viselni, de ez már embertelen.

Próbáld ráhagyni az emberekre, ha vitáznának. Használj frissítő vízpermetet, az valamennyire lehűt. Számolj vissza őszig. :D


20L

2013. jún. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
0%
És mikor szexeltél utoljára, édes?
2013. jún. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!