Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mi tegyek, a bátyámat barátja...

Mi tegyek, a bátyámat barátja nagyon kezd idegesíteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok,a bátyám meleg,van egy párja,akit megmondom őszintén,nagyon nem kedvelek.

Azzal úgy ahogy meg tudtunk békülni,hogy a fiúkat szereti,de annyira lányos,nőies viselkedésű férfiakat szed össze......

Én lány vagyok (17),de komolyan mondom,hogy én nem vagyok annyira hisztis,kényes mint a mostani párja.

A rántott húst nem fogja meg kézzel,csak késsel villával eszi még a sült combot is,mert azt mondja,nem akarja hogy zsíros legyen a keze.

Van hogy 4-5 napot itt tölt,mivel elég nagy családi házban élünk,a bátyám még velünk él,és megkérem segítsen már ebben,vagy abban,akkor ki van akadva,és azt mondja bátyámnak,hogy csicskáztatom(megkértem hogy segítsen már krumplit pucolni az ebédhez,vagy mosogasson el).

Szerintem jogos hogy ha már napokat itt tölt velünk,hogy kicsit segítsen,nem bunkó mód kérem,és nem is arra kérem,hogy féltéglákat emelgessen.

Itt igazából nem is az lenne hogy meleg,hanem hogy úgy viselkedik mint egy úrinő......velünk alig kommunikál,ha kérdezünk tőle valamit,akkor egyszavas mondatokkal válaszol.

Mi igazán nyitottunk felé,viszont róla nem mondható el ez.....

Múltkor azért megsértődött,mert használta az én (női) tusfürdőmet,és megkértem hogy máskor szóljon már legyen szíves.....



2013. máj. 24. 13:09
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:

bátyámat*

bátyám


bocsánat

2013. máj. 24. 13:10
 2/32 anonim ***** válasza:
30%

"A rántott húst nem fogja meg kézzel,csak késsel villával eszi még a sült combot is"


Nálunk sem volt szokás kézzel turkálni a kajában, még akkor sem, ha a csirkecombnál viszonylag elfogadható a dolog. Rántott húst viszont mivel egyen, ha nem késsel-villával?


A tusfürdőbe se halsz bele, egyáltalán, meg volt címkézve, hogy a tied? Mert ha acsak úgy kint van valami a fürdőben, akkor természetes, hogy a vendég esetleg használja.

2013. máj. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
97%

Nahát azért első válaszoló ez nem teljesen így van.Attól,hogy vendég még nem azt jelenti,hogy mindent szó nélkül használhat.

A másik meg,hogy a bátyja pasija akkor valószínű be akar a családba kerülni.Nehogy már egy 4 tagú család alkalmazkodjon egyhez.Mindkét félnek ugyan úgy kell alkalmazkodni.Ha meg 4-5 napot ott lóg a nyakukon akkor pedig igenis csináljon már valamit.Vagy szerinted a seggét is ki kellene törölniük neki,azért mert vendég?:-)

Pláne így ha elfogadják,hogy meleg akkor szerintem jó lenne ha valamit le tenne ő is az asztalra és nem éhenkórászkodnak ott napokig.

2013. máj. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:

nem vagyunk ősemberek,de mi kézzel szoktuk enni a rántott csirke combot....de mindegy nem emiatt idegesít,hanem hogy

ha már öt napokat itt tölt,se fogrémet,se sampont nem képes

hozni magával,egyszer ezt bontja fel,egyszer azt....névnapjára kapott tőlünk közösen egy hajsimítót,nekem most volt a születésnapom,annyira nem futotta tőle,hogy szóban felköszöntsön,bátyám szerint elfelejtette,tök mindegy hoz agy ünnepi ebéden ő is jelen volt.......

2013. máj. 24. 13:19
 5/32 A kérdező kommentje:
nem az a legnagyobb gondunk hogy meleg,elfogadtuk a bátyámat is....de a stílusa nagyon nem jön be....
2013. máj. 24. 13:20
 6/32 anonim ***** válasza:
8%
Hát jó, de mondjuk hülye libát heteroként is összeszedhetne a báty. Ennek sok köze nincs a meleg-nem meleg kérdéshez. A másik oldalról meg nem tudunk semmit. Csak az sem jogos, hogy ő meg pattog ezeken a tusfürdő meg étkészlet dolgokon...
2013. máj. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
71%
Hát azért mondom,hogy ha elfogadtátok,hogy melegek akkor kicsit azért oda kellene neki is tenni magát.2.voltam
2013. máj. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
23%

Csirkehúst nem illik késsel-villával enni,bunkóság. :-)

Majd neked is biztos lesz párod,akit lehet nem csak tesód de a szüleid is utálni fognak.Mivel te egy TESTVÉR vagy nincs más dolgod,mint elfogadni,hogy a bátyád ŐT szereti.Ha csaj lenne és kényes az sem rád tartozna.Mit izgat téged,hogy milyen lesz a keze?Azzal eszik amivel akar.Nem hiszem,hogy neki szimpi a te flegma házsártosságod!Örülj,hogy a bátyád boldog és légy te is az!

2013. máj. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
17%
Na nehogy már kompenzálnia kelljen mert meleg!Atyaég melyik században élsz?Az teljesen természetes dolog,hogy 2013ban elfogadják,hogy meleg és nem kell semmit sem tennie ezért!
2013. máj. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

ma 13:22


Hát igen,azért az hogy két pasi együtt jár,szerintem nem egy természetes kapcsolat,még ha nem is vagyunk előítéletes,apum még mindig nem igazán tudta túltenni magát bátyámon,pedig szeretjük......de apum jogosan nem kedveli,hisz mi egy szó nélkül elfogadtuk,ő viszont úgy járkál előtte is,hogy az orra az egekben van.

Meg tudom érteni apumat is,engem is zavarna.....

2013. máj. 24. 13:28
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!