Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A húgom tényleg megőrült vagy...

A húgom tényleg megőrült vagy csak én érzem úgy?

Figyelt kérdés

A húgom 18 éves kb. 9 hónapja jár egy sráccal, aki 25 éves alkalmi munkákból él, a nagymamája tartotta el eddig(most egy szobát bérel mert ugye egy lakásra nincs pénze) , régebben drogokkal is problémája volt(persze most már nincs a húgom állítása szerint). A probléma ott kezdődik, hogy a tesóm most érettségizett, orvos szeretett volna lenni de szörnyű érettségit írt, sajnos már a 2. helyen megjelölt szak is kérdéses. Nem feltétlen a fiú hibája de mindenki úgy gondolta, hogy nem akadály számára az érettségi. Mindenben segíti a srácot: a telefonját, biciklijét odaadta, ha nincs pénze pénzt is ad (és sajnos gyakran megesik). Persze ezekről a szüleink nem tudnak és nem állunk úgy anyagilag sem, hogy ezt tegye.

Megérteni sem tudom, hogy miért teszi mindezt mivel a srácnak sem a modora, tudása, kinézete nem vonzó.

Képes tönkre tenni a jövőjét. Ilyen helyzetben mit kellene tennem?


2013. jún. 22. 13:19
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Így eléggé kényes fiúnak tűnik, nem az ideális társ szerepében tetszeleg, ebben igazad van, de én továbbra is azt mondom hogy minden rendben lesz, a húgod sokat fog tanulni az esetből.

Kitartást kívánok neked, hisz mégsem kergetheted el vasvillával, szerintem pont elég az ha elmondod a húgodnak a véleményed és ne aggód túl, mert az általában csak rontani szokott.

2013. jún. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!