Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » 17 éves lány vagyok és van...

17 éves lány vagyok és van egy 6 éves hugom, aki nagyon durván el van kényeztetve. Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

Mindig addig nyafog anyának/apának amíg meg nem kapja amit akar (múltkor pl egy 2 cm magasságú pónifigurát 700 Ft-ért, meg mellette jégkrémet meg csipszet is kapott). Mindig veszekszik velem és piszkál, ha meg rászólok vagy valami, akkor meg meg anyának árulkodni és természetesem én vagyok lecseszve.


Tegnap pofon vágott, mert szórakozott a telefonnal én meg elvettem tőle.


Az is kb 1 hete volt, amikor a másik tesómmal beszélgettünk az infótanáráról. A kicsi meg "kihallgatott" minket, anyának meg úgy mondta vissza, hogy arról beszélünk, hogy nincs inteligenciája.


És tisztában is van a helyzetével: múltkor azt mondta, hogy bármit szeretne, azt úgyis megkapja.


Lehet, hogy most nevetségesen hangzik, hogy egy 6 éves kisgyerek "uralkodik" rajtam/rajtunk, de egyszerűen nem csinálhatok semmit, mert a szüleim úgyis neki adnak igazat és engem mondanak el mindenféle önző dögnek meg hasonlóknak. =( Kérlek, segítsetek kitalálni, hogy mit tegyek vele, hogy ne legyen ilyen =/


2013. jún. 24. 00:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb megoldás az lenne, ha a szüleiddel beszélne valaki, mert nagyon h.lyén nevelnek gyereket.

Van már így is elég elkényeztetett, erőszakos ember a világban, a hideg kiráz tőlük.

Előbb utóbb mindenki megkapja a pofonját, aki gyerekkorában nem kapta meg. Csak minél később kapja, annál nagyobb traumát okoz majd.

2013. jún. 24. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ha tisztában van a helyzetével amikor mond valmi ilyesmit vedd videora vagy hasonló.De vigyázz mert a gyerekek 7 éves korig nevelhetőek
2013. jún. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Szerintem mond el a szüleidnek hovggy mi bánt és ha nem használ akkor zárkózbe valahova és ha b3e akarnak menni akkor mond el miért zűárkóztál be és maradj ott egy ideig és hátha tanulnak majd az esetből..
2013. jún. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
0%
Ti hülyék vagytok veréssel nem lehet semmit megoldani ha kiskorodba elvernek lelki nyomorék leszel kb mire felnősz.. ez a szülők hibája a gyerek meg okos látja, hogy buták a szülei és ezt simán kihasználja ha meg idegesit egy 6 éves akkor zárd be az ajtód te nyomorék.
2015. ápr. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!