Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek? ( Anya-lánya)

Mit tegyek? ( Anya-lánya)

Figyelt kérdés

Miért van az, hogy pl: dühös vagyok anyára, mert tudom, hogy nekem van igazam valamiben, de ő nem látja be, ezért kicsit dühös leszek rá, nem szólok hozzá. Egy kis idő múlva oda jön és általában puszit akar adni, de én ettől még haragszom rá mert tudom, hogy ez nem engesztelő puszi akar lenni, hanem amolyan "attól még szeretlek, amiért hülye vagy" -féle. És ilyenkor ha én nem enyhülök meg utána, akkor még ő sértődik meg! Aztán utána meg persze nekem kell vigasztalnom, mert hanem megint elkezdi, hogy ebben a családban mindenki mindig csak belérúg...

Mit tegyek, hogy egyszer lássa már be, hogy nekem van igazam, és ne lendítse a saját oldalára a mérleget?

Köszönöm



2013. jún. 18. 17:52
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

Mondd meg neki, hogy nagyot nőne a szemedben, hogy ha nincs igaza, akkor beismeri azt.


Az én anyukámmal meseszerű a kapcsolatunk, nagyon szeretem. Egyszer vitatkoztunk, és csak akkor állítok valamit, ha tudom, hogy igazam van, így védtem az igazamat. Pár órával később elém állt, és bocsánatot kért, azóta nem csak szülőként tisztelem, de nagybetűs EMBERNEK tartom.

2013. jún. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%
Kamasz vagy. 15 éves. Ha több akkor későérő típus vagy. Ha kevesebb akkor meg koravén. Egyébként ha igazad van valamiben nem kell bizonyítani. Elég ha te tudod.
2013. jún. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
13 vagyok. Köszönöm a válaszolat
2013. jún. 18. 18:53
 4/5 anonim válasza:

Szeresd az édesanyádat,és hagyd rá.Úgy is rá fog jönni,hogy neked volt igazad,ne légy gőgös. Szeresd,mert ezeket az időket senkitől nem kapod vissza,amiket a szeretteiddel töltesz.

14/l

2013. jún. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én a mamámmal vagyok így xd én azt szoktam hogy miután mindketten besértődünk én egy óra mulva ugy teszek mintha semmi sem történt volna és kész és ők is megunják előbb utóbb

Sok szerencsét 13/F

2013. jún. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!