Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Szerintetek jogos a felháborod...

Szerintetek jogos a felháborodása?

Figyelt kérdés
Az egyik ismerősöm tegnap kérdőre vont, hogy én miért beszélek a testvérével aki szerinte egy szemétláda, börtöntöltelék. Ha ő nem szól a testvéréhez a felől én miért nem beszélhetek vele?
2013. jún. 26. 12:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Most mégis milyen választ vársz a kérdésedre ? Azzal állsz szóba, akivel akarsz. Tiéd az öröm és a felelősség is.
2013. jún. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Miért kell ilyen buta kérdést kiírni?? Inkább az ismerősödnek kellett volna megmondani a szemébe, hogy azzal beszélsz akivel akarsz. Téma lezárva..

Nem is tudom milyen választ vársz???

2013. jún. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
67%

Freedom 2013

Megkaptam a privat üzenetedet.

"Freedom 2013

Az üzenet címzettje: Ismeretlen válaszoló

Az elküldés időpontja: ma 12:44

Az üzenet oka: A kérdésre írt válasz: Szerintetek jogos a felháborodása?

"Miért kell ilyen buta kérdést kiírni?? Inkább az ismerősödnek kellett volna megmondani a szemébe, hogy azzal beszélsz akivel akarsz. Téma lezárva...."

Az üzenet szövege: Idióta! Ha nem tudsz rendesen válaszolni akkor minek írsz?????"

Látom az intelligenciád nem sok. Csak megjegyzem idióta csak az lehet aki nem képes ilyen tutyi mutyi dolgot megoldani önállóan, és képes volt egy kérdést kiírni.

Mivel intelligenciád semmi, így tájékoztatlak, hogy felesleges privat üzenetet küldened, mert akár hiszed akár nem lehet az ilyen primitív alakok üzeneteit teljesen ki lehet zárni..

2013. jún. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kérdező! Szerintem az ismerősödet vágd jól pofán és a harmadikként válaszoló gerinctelen alakot pedig sz**d le!
2013. jún. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot. Úgy lessz....
2013. jún. 26. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!