Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Miért irigy a sógornőm?

Miért irigy a sógornőm?

Figyelt kérdés

Borzasztón irigy.

Mikor építkeztünk egyszer sem dicsérte meg a házat (szomszédok barátok még munkatársak is eljöttek megnézni és mindenikek tetszett)

Mikor új autót vettünk ennyit mondott aha majd ez is tele lesz szeméttel 5milliós szemetes kuka. És annyiért mát autót is lehetett volna kapni és hasonlók /igen a 12éves előző autóval nem foglalkoztam munkás autónak is lett véve/

De persze ha valamit nem veszünk észre mit vettek meg vannak sértődve

Azt mondják direkte nem dicsérjük az Praktikeres konyhabútorát.

Most a másik testvére is új autót vett (opel astra) és átmentek megnézni úgy lefikázták hogy sírva fakadt szegény lány. (mert az ő 11 éves swift-jük jobb és ezt meg is magyarázták miért)

De hétről hétre mindig megjegyeznek valamit hogy az övéké miért jobb vagy amit mi vettük miért szar.

Nem beszélve arról hogy az utóbbi 6 hónapban egyszer sem jöttek nehogy véletlen megkérjük őket keresztszülőknek mert akkor néha venni is kell majd ajándékot. Persze az ő fiuknak ha 1 hónapba véletlen kihagynunk egy hétvégét meg volt jegyezve hogy miért nem menetük és majd a jövőhéten pótoljuk.

(sok minden írhatnék de ennyi is elég)


Hogy mondjam meg neki hogy ne irigykedjen mert ez nekem is roppant kellemetlen.

És egyszer kitör belőlem de akkor tuti úgy összeveszünk hogy soha többé nem állunk szóba egymással.


2013. júl. 23. 17:30
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
76%

Szia! Az enyém is is ilyen. Féltékeny rám, mert a vőlegényemet (bátyja)amíg nem voltunk egymásnak, addig tudta ugráltatni, vitetni magát ide-oda, éjjel is felhívni rinyálni. Miután összeköltöztünk, családot alapítottunk, előrébb kerültünk a fiunkkal a fontossági létrán a vőlegényemnél,már nem ő volt a kis királylány, akit istápolni kellett, és ezt nem tudja elviselni. Nem jön, de hisztizik a hátunk mögött hogy milyen szemetek vagyunk, hogy nem megy a párom,csak 3 hetente. Nem hívja fel hetente 6x, csak mjuk 1-2 alkalommal. A családot telehordta, hogy micsoda szemét vagyok, mert nem engedem el hozzá a párom (közben szó sincs ilyenről). Amikor lakást vett, szó szerint hetente el kellett menni megnézni és hangosan kántálni: milyen szép. Mi 1,5 hónapja lakásfelújítottunk, nem hajlandó eljönni megnézni. S még lenne rengeteg példa :)

Egy 30 éves ostoba nőről van szó a mi esetünkben... Szerintem vedd be a lesz.. tablettát, és ne szólj neki semmit. Én megjártam, mikor nyilvánosan kiakadtam a kis szinésznőn. Telehordta a családot vele, hogy nem vagyok normális, és ok nélkül utálom. Szerintem a legjobb, ha valakinek kidühöngöd magad, és csak semmi nyílt dráma :) Elég baj az ilyennek, hogy ennyire korlátolt. Arra gondoltam, hogy a mi esetünkben a rendezett családi életünkre irigy, és a kisfiunkra. Mert ő tele pénzzel is olyan magányos és szánalmas mint a kisujjam. Ha belegondolsz, tuti rá fogsz jönni, hogy nálatok mire irigy a nagysága, és meglátod, rögtön jobb lesz. Csak röhögsz majd magadban minden alkalommal mikor igazolja az elméleted.

2013. júl. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
41%
Szerintem ez nem számít irigységnek, csak pont nem érdekli hogy milyen autótok van. Egy kapcsolat két ember közt nem azon alapul, hogy állandóan dicsérgetni kéne egymás cuccait, beszéld meg vele. ahh, elfáradtam mire elolvastam a kérdést..
2013. júl. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!