Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Lehet valami baja tőle?

Lehet valami baja tőle?

Figyelt kérdés
Nagyon megharagudtam a 12 éves húgomra, mert megette a csokim, amit keresztanyámtól kaptam, ráadásul úgy, hogy ő is kapott, csak én eltettem későbbre, ő pedig ellopta.Tudom, hogy nem kellett volna bosszút állnom, és akkor sem ennyire durvát, de akkor nagyon mérges voltam rá és úgy éreztem megérdemli.Tehát vettem egy fél litres pepsit és egy egész pidzát.A pidza felét neki adtam, viszont szándékosan a sajátomat nem ettem meg teljesen.Azt mondtam neki, hogy ne igya meg a pepsit, és ne foglalkozzon a pidzával sem, mivel az enyém.Ezt követően wc-zés után a wc-vízből kivettem valamennyit és a pepsi negyedét kb. megtöltöttem vele, a maradékot pedig a pidzára öntöttem, úgy hogy ne vevődjön észre.A húgom persze megint nem fogadott szót nekem, és minden úgy történt, ahogy az elején elterveztem.Megette a maradék pidzám és az üdítőmet is megitta.Hamarosan el fogom mondani neki, hogy mit evett, és akkor biztos meg fogja tanulni a leckét.Csak az a kérdés, hogy lehet tőle valami baja, esetleg kaphat el valami fertőzést?

2013. aug. 29. 18:27
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
97%
Pidza????? Te hány éves vagy?
2013. aug. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
96%

Hát végül is csak egy kis e colit kaphat el tőle, agyhártyagyulladás, gyomor és emésztőrendszeri gyulladás, vékonybélműtét vagy kivétel és soha életében nem tud majd többet rendesen kajálni. Esetleg belehal az agyhártyagyulladásba. De hát milyen apró büntetés ez egy mocskos kis csokitolvajnak, most majd megtanulja!


Amúgy megtanulhatnál írni nagylány létedre, ha már okosabb nem leszel.

2013. aug. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 A kérdező kommentje:

Jó igazad van, *pizza. ^^

Amúgy 14/L, és kérlek adnátok a kérdésre is válaszokat?

2013. aug. 29. 18:32
 4/49 A kérdező kommentje:
Jézusom.Ez tuti?Akkor megyek és inkább meghánytatom vagy szóljak egy orvosnak??
2013. aug. 29. 18:33
 5/49 anonim válasza:
84%
Nem mintha a 2.nem fejtette volna ki rendesen a kérdésedre a választ...
2013. aug. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
100%
Igen, komoly.. Az e-coli baktériumtörzseket a humán széklet (segítek, a SZ*AR) terjeszti, ezért gyakori a fejletlen társadalmakban, ahol úgy isznak a folyóból, hogy felette 100 méterrel beleröttyentettek és belemosták a seggük.
2013. aug. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
93%
Uramatyám! Te ennyire hülye vagy? 14 évesen ennyi eszed van?! Hogy juthatott ilyen eszedbe? Komolyan nem vagy tisztában vele hogy milyen bajai lehetnek valakinek egy ilyen nemnormális húzástól?
2013. aug. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
94%
Azta! Szólj szüleidnek! hogy lehetsz ilyen h.ülye? A WC vízből? Ahova pisilsz, kakilsz...! ... ATYAÉG
2013. aug. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
89%

A válaszadók most úgy érzik, hogy meg kell "büntetniük", mert milyen gonosz vagy, aki csínytevést eszel ki. Valóban meg van az esély, nem akarlak áltatni, de közel sem akkora az esély rá, mint ahogy beállítják. Nem tudom eldönteni, hogy a te, vagy a kérdezők hozzáállása a röhelyesebb...

Amúgy valami jobbat is kieszelhettél volna.

2013. aug. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
100%
Viszont az sem mindegy, hogy honnan merítettél. Ha a WC lapos részéből, ahol csak kevés víz van, akkor az lehúzás után elég tiszta víz. Viszont a mélyből, ami már a csatornába megy, akkor abba jóval több "finomság" van.
2013. aug. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!