Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Lehet valami baja tőle?

Lehet valami baja tőle?

Figyelt kérdés
Nagyon megharagudtam a 12 éves húgomra, mert megette a csokim, amit keresztanyámtól kaptam, ráadásul úgy, hogy ő is kapott, csak én eltettem későbbre, ő pedig ellopta.Tudom, hogy nem kellett volna bosszút állnom, és akkor sem ennyire durvát, de akkor nagyon mérges voltam rá és úgy éreztem megérdemli.Tehát vettem egy fél litres pepsit és egy egész pidzát.A pidza felét neki adtam, viszont szándékosan a sajátomat nem ettem meg teljesen.Azt mondtam neki, hogy ne igya meg a pepsit, és ne foglalkozzon a pidzával sem, mivel az enyém.Ezt követően wc-zés után a wc-vízből kivettem valamennyit és a pepsi negyedét kb. megtöltöttem vele, a maradékot pedig a pidzára öntöttem, úgy hogy ne vevődjön észre.A húgom persze megint nem fogadott szót nekem, és minden úgy történt, ahogy az elején elterveztem.Megette a maradék pidzám és az üdítőmet is megitta.Hamarosan el fogom mondani neki, hogy mit evett, és akkor biztos meg fogja tanulni a leckét.Csak az a kérdés, hogy lehet tőle valami baja, esetleg kaphat el valami fertőzést?

2013. aug. 29. 18:27
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
95%
Amúgy érdekes volt olvasni, néha tudni szeretném, hogy régebbi kérdések feltevőjével mi a helyzet.
2021. márc. 20. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
84%

Én ezt a kérdést lementem.

Minden oldalát, ez sosem tűnhet el.

Terjeszteni is fogom..:)

2021. márc. 20. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
98%
#42 ha szerinted ez a legjobb kérdés, akkor te lemaradtál a húsos csontosról 😅😁
2021. márc. 20. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
97%
#43 be tudnád linkelni?
2021. márc. 20. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
100%
A húsos-csontost törölték, pedig az egy klasszikus volt!
2021. márc. 20. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
80%

Nem igaz. A leglegendásabb kérdés a "Mit csináljak ha unatkozok?", jelenleg közel 400 válasszal, így 13 évvel a kérdés kiírása után.

Egyszer az állítólagos kérdező is visszatért.


https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kamas..

2021. márc. 20. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
60%
Amúgy szerintem aki a kérdezőnek állítja be magát, az hazudik. Nem valószínű, hogy ke tudna diplomázni egy olyan ember, aki nem tudja mi a különbség a "helység" és a "helyiség" között.
2021. márc. 20. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
86%
Azt a szót pedig én is állandóan elrontom. Sosem tudom, hogy most i-vel vagy anélkül kellett volna írni. Ez az egyik legmegtévesztőbb magyar szópáros az egyelőre/egyenlőre mellett. Azt kivételesen jól használom, de nagyon sokan nem.
2021. márc. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
Na mizu azóta?
2021. dec. 24. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!