Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Lehet valami baja tőle?

Lehet valami baja tőle?

Figyelt kérdés
Nagyon megharagudtam a 12 éves húgomra, mert megette a csokim, amit keresztanyámtól kaptam, ráadásul úgy, hogy ő is kapott, csak én eltettem későbbre, ő pedig ellopta.Tudom, hogy nem kellett volna bosszút állnom, és akkor sem ennyire durvát, de akkor nagyon mérges voltam rá és úgy éreztem megérdemli.Tehát vettem egy fél litres pepsit és egy egész pidzát.A pidza felét neki adtam, viszont szándékosan a sajátomat nem ettem meg teljesen.Azt mondtam neki, hogy ne igya meg a pepsit, és ne foglalkozzon a pidzával sem, mivel az enyém.Ezt követően wc-zés után a wc-vízből kivettem valamennyit és a pepsi negyedét kb. megtöltöttem vele, a maradékot pedig a pidzára öntöttem, úgy hogy ne vevődjön észre.A húgom persze megint nem fogadott szót nekem, és minden úgy történt, ahogy az elején elterveztem.Megette a maradék pidzám és az üdítőmet is megitta.Hamarosan el fogom mondani neki, hogy mit evett, és akkor biztos meg fogja tanulni a leckét.Csak az a kérdés, hogy lehet tőle valami baja, esetleg kaphat el valami fertőzést?

2013. aug. 29. 18:27
1 2 3 4 5
 31/49 anonim válasza:
75%
Hát szerintem nagyon megérdemli, max elkap valami hányás fosás szarságot, de egyéb baja nem lesz...szerintem... Nekem is mindig ezt csinálja a tesóm.
2013. szept. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim válasza:
77%

Te lökött vagy. Hallottál már a baktériumokról???

Mivel vannak durvák pl szalmonella, vagy még rosszabb.

Valami gyomorszűrés kéne.

2013. szept. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
85%
Örülök, hogy nincs testvérem.
2013. dec. 6. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
77%
Ez a legjobb kérdés amit idáig olvastam :))
2017. jún. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
88%

Utolsó vagyok, valaki van itt 2020-ban, a GYK legjobb kérdésénél? :D

Kérdező azóta 21 lehet. Használod még az oldalt? Mostmár elárulhatod, ha kamu volt. :)) De ez amúgy tényleg hatalmas. Vagy csak nekem tetszik ennyire?

2020. aug. 27. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
93%

ITT A PIDZÁS LÁNY! :)

Bár nem büszkélkednék ezzel, de (sajnos vagy nem sajnos) én írtam ki ezt a kérdést egy régi profilról. Valahogyan eszembe jutott, addig keresgéltem, amíg megtaláltam. :)

Amúgy szégyen ez az egész ahogy van, bárcsak törölnék. Vagy inkább maradjon az utókor számára... Sajnos nem volt kamu, de elég sok túlzás volt benne azért, nem részletezem de azért nem volt olyan vészes ahogy hangzik. Megnyugtatok azért mindenkit, hogy a tesóm él és virul. Talán egyszer megmutatom neki mit alkottam. :)

Hinnétek hogy ez a fogykos aki dz-vel írta a pizzát, idén lediplomázik, ha minden igaz?

Hát nem is tudom mit szóljak ehhez így szinte 8 év után. Ez valami borzasztó mekkora idióta voltam, de néhány válasz azért megmosolyogtatott. :) De azért bárcsak törölnék. Ezt jobb felejteni!

Szép estét mindenkinek!

2021. márc. 20. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
85%
Én még itt vagyok. Ezt nem törölhetik, ez a kérdés egy legenda a szememben azóta is. Válaszolsz privátra kérlek? Tudni szeretnék mindent.
2021. márc. 20. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
90%

Ne haragudj, de ezzel a kérdéssel kapcsolatban nem fogok visszaírni!

Valóban én írtam ki, de ne magasztalj ennyire, ne kezelj sztárként, ez az egész inkább kétségbeejtő, undorító, egy szégyen. Nem hogy még legenda, a fenét!

Válaszolok itt a kérdésedre, hogy tisztában legyen más is, aki talán erre jár:

- Gazdálkodás és menedzsmentet tanulok

- Elmúltam már 22 is

- Nem írok helyiséget

- Eléggé el van túlozva pár dolog a részletezésben. Gyanítom, hogy dühös voltam, lódítottam nem is keveset. Tulajdonképpen nem csak csokiról volt szó, a ruháimat is folyton kisajátította, sárosan hozta vissza, stb. Mindenképpen valamilyen bosszút forraltam. Bár ez az egész dolog idiótaság volt, azóta sem mondtam el neki. Nem is tudom mit szólna ehhez... Gyerek ésszel is hatalmas hülyeség az egész. Mármint, én is ellophattam volna valamit tőle, vagy tudom is én. Ez azért brutális. De a lényegre térve, nem volt eláztatva semmi. Sem pepsi, sem pizza. Nem volt a wc-ben anyag, de hősiesen bevallom, hogy igen, onnan merítettem ki. De! Le volt húzva. Lényegében tiszta volt. Pár csepp ment a pepsibe, pár csepp a pizzára, tényleg minimális mennyiség volt az egész. Vagyis még egyszer: Összességében itt hatalmas lódítások voltak, nem minden úgy történt, ahogy itt beadtam. Szerettem eltúlozni a dolgokat. Le volt húzva a WC!! Tudom, tudom, úgy sem tiszta, stb. Pár csepp. És egyetlen szelet pizzáról van szó, nem volt semmilyen fél meg ilyen baromságok. Nem volt feltöltve vele a pepsi. Na ennyi.

Igazából sajnálom, hogy egyáltalán ez eszembe jutott. Nagyon szeretem őt, mert a tesóm, nem tudnék neki ártani. Valamiért mérhetetlenül dühös lettem, pedig már 14 évesen nem is olyan kicsi az ember...

- Többször is eszembe jutott ez a kérdés az évek során, hogy valahol itt lesz, ha nem törölték. Bár fogalmam sem volt, hogy miként írtam ki a kérdést. Végül a google kiadta, miután sokáig böngészgettem a "pidza" kérdéseket. Pepsi meg pidza. :)

Kérlek, ha lehet ne reklámozd ezt tovább, szeretném ezt az egészet lezárni itt helyben. Ha lehetne, tényleg inkább törölném, mert rettentő provoaktív, ilyet nem kéne még véletlenül sem olvasnia senkinek.

Kellemes hétvégét mindenkinek. :) Fogyasszatok SOK-SOK PEPSI PIDZÁT! :)

2021. márc. 20. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:
52%

Köszi a kielégítő válaszokat.

De amúgy ez tényleg hatalmas, nem törölhetik soha. Nem engedem! :D Nem, nem és nem! Mióta a gyakorira regisztráltam egy évtized alatt ilyen szenzációs kérdést soha nem olvastam. :D Ahogy írtad, hadd maradjon csak fent az utókornak. XD

Amúgy jobbulást a húgodnak! (Viccelek. :D) A visszatérted örömére holnap szerintem rendelek egy piDZát, az is lehet leöblítem pepsivel. XD

2021. márc. 20. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
82%
Bazmegmagad ma pizzát akartam csinálni, de elment tőle a kedvem. :D
2021. márc. 20. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!