Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Lehet valami baja tőle?

Lehet valami baja tőle?

Figyelt kérdés
Nagyon megharagudtam a 12 éves húgomra, mert megette a csokim, amit keresztanyámtól kaptam, ráadásul úgy, hogy ő is kapott, csak én eltettem későbbre, ő pedig ellopta.Tudom, hogy nem kellett volna bosszút állnom, és akkor sem ennyire durvát, de akkor nagyon mérges voltam rá és úgy éreztem megérdemli.Tehát vettem egy fél litres pepsit és egy egész pidzát.A pidza felét neki adtam, viszont szándékosan a sajátomat nem ettem meg teljesen.Azt mondtam neki, hogy ne igya meg a pepsit, és ne foglalkozzon a pidzával sem, mivel az enyém.Ezt követően wc-zés után a wc-vízből kivettem valamennyit és a pepsi negyedét kb. megtöltöttem vele, a maradékot pedig a pidzára öntöttem, úgy hogy ne vevődjön észre.A húgom persze megint nem fogadott szót nekem, és minden úgy történt, ahogy az elején elterveztem.Megette a maradék pidzám és az üdítőmet is megitta.Hamarosan el fogom mondani neki, hogy mit evett, és akkor biztos meg fogja tanulni a leckét.Csak az a kérdés, hogy lehet tőle valami baja, esetleg kaphat el valami fertőzést?

2013. aug. 29. 18:27
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
82%
Lehetnél annyira tökös,hogy legalább vállalod a következményeket...
2013. aug. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
79%
Nincs olyan 12 éves kislány, aki elfogyasztaná a ronggyá áztatott "pidzát" és a vízzel felöntött kólát. Újabb kamukérdés még iskolakezdés előtt. Unalmasak vagytok már. :(
2013. aug. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 A kérdező kommentje:
Valószínűleg te értetted félre, nem áztattam ronggyá!! Tudom, hülyeség volt, többet nem fogok ilyent tenni és kész.Másképp fogom tudatni vele, hogy nem szeretem ha ellopja a cuccaimat..
2013. aug. 29. 21:23
 24/49 anonim ***** válasza:
73%

Tudom, szar érzés elmondani.

De ennél már csak az lesz szarabb, mikor a mentők viszik kórházba, és úgy kell elmondanod.

2013. aug. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
66%
*.*
2013. aug. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
81%
Most ezzel egyedül vagyok, de szerintem jól tetted, hogy megleckéztetted. Viszont határozottan NEM ÍGY kellett volna!!! Többször semmi egészségre káros anyagot ne használj!
2013. aug. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
84%

Mondok jobb büntit a húgodnak: Vegyél egy kis üveg kólát (néhány helyen azt írják, a diétás kóla jobb) és Mentos cukorkát. Egy picit önts ki a kólából, hogy ne érje a tetejét. Cérna segítségével rögzítsd a cukorkát a kupak alá úgy, hogy ha kinyitják az üveget, akkor beleessen. (fogsz egy hosszú cérnát, felkötözöd a cukrot úgy hogy ne essen le idő előtt, rácsavarod a kupakot a cérnára, a felesleget levágod. Remélem érthető, de ha nem, guglizz utána, ez népszerű csapda)

Tedd ki a kólát jól látható helyre, majd kérd meg a húgodat, hogy NE igyon bele.

Amint kinyitja, egy jó nagy adag szénsavas hab fog a képébe robbanni.

Biztonságos, de nagyon látványos tréfa :)


itt a vidi:

http://www.youtube.com/watch?v=HiYV9ldFwmM


(megjegyzés: ha lehet, kertben vagy könnyen takarítható helyen nyittasd ki vele, valószínűleg rád marad a pucolás)

2013. aug. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
59%

Te most komolyan azért csináltad ezt a szegény húgoddal,mert megette a csokidat??? Hát te nem vagy normális. Tudod mennyi baktérium van benne? Az én húgom is el szokta lopni a csokim,de nem itatom meg klotyóvízzel!! Amúgy meg a pidzát úgy írjuk,hogy pizza.. Ajánlom,hogy keress fel egy nyelvtantanárt.

14/L

2013. aug. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
89%

"Bárkivel történhetnek balesetek. Én is csak véletlenül robbantottam a kishúgom fogait az agyába... Valójában csak a karját akartam lelopkodni a kis csokilopkodónak"

~ Deidara, 1AÉ - Húsvéti különkiadás

2013. aug. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
88%
* a karját akartam lerobbantani
2013. aug. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!