Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Miért tartanak a családtagjaim...

Miért tartanak a családtagjaim hülyének?

Figyelt kérdés

nem vagyok hú de jó tanuló meg okos sem de azért hülye sem vagyok szerintem.

mostanában azzal heccelnek hogy a múltkor a nővéremmel meg a barátjával mentünk kocsival és találkoztunk 3 másik rokonnal de a kocsiba csak 5en fértünk be és akkor azon gondolkoztunk hogy hogy oldjuk meg aztán nővéremék kitalálták hogy nővérem a csomagtartóban utazik majd csak én próbáljam ki hogy mennyire vészes, bemásztam kérdezték hogy jó e mondom lehetne jobb is, és kiakartam mászni de rám csukták a csomagtartót és hazáig ott voltam.


azért ez eléggé megsértett elmeséltem otthon is és mindenki kinevetett hogy hogy lehetek ilyen hülye pedig szerintem azért ez nem volt várható nem gondoltam volna hogy ezt akarják elérni

ez elég rég volt de ha autóval megyünk apám is rögtön kérdezi hogy megnézem e hogy elférnek a csomagok a csomagtartóban és így már idegesítő is.


de ezen kívül még sokszor átvertek de ezekkel most nem tudok mit csinálni mert honnét tudjam hogy mikor szivatnak és mikor mondanak igazat?!


17/F


2013. aug. 31. 21:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
39%
Jesszus,ezt észre kellett volna venni a szemükben!xDDD Ne csináld,17 éves vaaagy,nem 5 !
2013. aug. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
hát pedig nem lehetett észre venni teljesen komolyan mondták
2013. aug. 31. 21:12
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
ez nem hülyeség kérdése...néha csesszél ki Te is a többiekkel..:D
2013. aug. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
sztem sem ettől vagyok hülye
2013. aug. 31. 21:15
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
hát akkor leeht,hogy mégiscsak a familiával van baj XDDD
2013. aug. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Figyi ez nem hülyeség kérdése, egyszerűen lusta vagy gondolkodni.

Magyarul jól megszívattak és te bevetted szokás szerint, ha másba is ilyen szerencsétlen vagy akkor már lehet hogy te vagy a hülye.

De ha te most azt látod hogy mindenki hülye és csak te nem vagy az, akkor barátom pont csak te vagy a hülye. Ha már így gondolkodsz javaslom menjél orvoshoz!

2013. aug. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem ettől, akkor valami mástól.
2013. aug. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben vissza szívatnám őket és akkor már nem lenne olyan vicces. :D
2013. aug. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem tépted meg a hátul ülőket? Vagy a rendőrséget is kihívhattad volna, akkor tuti szívtak volna. Csomagtartóban utazni baromi veszélyes!


Sokszor átvertek? Vegyél mindent átverésnek, akkor talán leállnak, ha már tényleg semmit nem hiszel el nekik. De az is lehet, hogy még inkább hülyének tartanak majd. Csak megunják, ha nem reagálsz.

2013. aug. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ne haragudj de ahogy végigolvastam, jót nevettem rajtad:)

Amugy ettől nem vagy hülye, csak egy kicsit hiszékeny. Probálj meg visszavágni valahogy.

2013. szept. 1. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!