Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Lehet hogy komoly betegségem...

Lehet hogy komoly betegségem van, és ennyire állnak ki mellettem?

Figyelt kérdés

Lehetséges hogy komoly betegségem van, pontosan 1 honap mulva fogom tudni amikor végre megvizsgálnak normálisan, akkorra van időpontom. Ez miatt mostanában jobban feszültebb vagyok mint máskor. És egyszerűen elkeserit hogy a saját tesom nem képes ezt felfogni, és kiállni mellettem. Eddig ha felidegesitett, vagy bármi, jobban türtem(vagyis probálkozta) de most mivel ideges vagyok nem tudok mit csinálni de könnyebben elsirom magam vagy nem hagyom magam és én is vissza ordibálok neki. A fejemhez vágta már többször hogy elege van hogy körülöttem forog most a világ meg hogy folyton arrol beszélek hogy mi bajom van.(nem beszélek erröl nekik, csak nagy ritkán, inkább a barátaimnak szoktam) És egyszerűen undorito hogy igy viselkedik, bezzeg amikor neki volt baja hogy idegskedett a munkahelyi dolgok miatt én voltam leszidva meg én lettem leorditva hogy lehetnék rá tekintettel. Ez most komoly? Hogy ennyire állnak ki mellettem? Komolyan bánom hogy egyáltalán tudnak a bajomrol.

17


2013. okt. 9. 15:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%
Ne gondolj a betegségre.Minden rendben lesz úgyis.Légy türelmes a családtagjaiddal,és inkább ne szólj be nekik...
2013. okt. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kedves szavakat :) remélem is hogy rendben lesz mindent :)

De éppen ez az, hogy nem én szolok be, csak most nem türöm hogy flegmázzon velem pl tesom hanem vissza szolok stb, és ezért van a veszekedés.

2013. okt. 9. 15:16
 3/15 anonim ***** válasza:
9%
,,Ez miatt" helyesen *emiatt...
2013. okt. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Fantasztikus segitség vagy.Menj el tanácsadonak!
2013. okt. 9. 15:29
 5/15 anonim ***** válasza:
8%
,,tanácsadonak" helyesen *tanácsadónak.. ;)
2013. okt. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem mondod? Az interneten nem szoktam irni ha valamit hosszu betüvel irunk.:) De nem baj, örülök hogy te ilyen okos vagy. 35%od alapján fantasztikus tanácsokat adhatsz:)
2013. okt. 9. 15:38
 7/15 anonim ***** válasza:
84%
Ha ha ez jó volt kérdező!xd viccet félretéve minden ember személysége más. Tesód kicsit önző, mivel most mindenki veled foglalkozik ezért ez neki nem teccik. Légy megérto vele
2013. okt. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
43%
Mielőtt nekem is beszólnak*tetszik
2013. okt. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Lehetséges hogy közre játszik ez hogy önzö :S nem tudom.

Ment a zöld kéz mindenkinek a tanácsért:) 35%osnak nem sorry :)

2013. okt. 9. 15:46
 10/15 A kérdező kommentje:

Miért lennék önsajnáltato? Megtudnád mondani?:) Mert kiirtam egy kérdés, vagy mégis miért? Én feljöttem gyk-re mert felszerettem volna tenni ide egy kérdést, és segitséget "kértem"(és reménykedtem hogy kapok normális választ, és az élet megment az ilyne agyhalott h.lyéktöl mint te, hát tévedtem:))

Szerintem te vagy egy sz.réletü egyénke aki idejön játszani az agyát mert nyilvánvaloan egy kérdésre sem tud normális választ adni, csak kötekedni tud. Oké, kijavitottam amit irtam, nagyszerű! te vagy az okos, ügyes, jo, fantasztikus, és még sorolhatnám a sok pozitiv jelzöt. De neeem, te visszajársz ide is továbbra helyesirási szotárat játszani. hát tessék ;)

2013. okt. 9. 15:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!