Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan/mikor mondjam el a barátnőmnek, hogy van egy elég komoly pszichiátriai betegségem? Nagyon félek, hogy ott fog hagyni :/

Figyelt kérdés

19 éves vagyok, 3 éve kezelnek ezzel, gyógyszerek mellett semmi bajom. Barátok is annyit mondtak, hogy néha kicsit fura vagyok, de bőven a normális határokon belül, szóval nem gáz =D A nyár elején megismertem egy lányt, nagyon tetszik, nagyon jó fej aranyos értelmes, 1 hónapja össze is jöttünk. Ő az első barátnőm amióta ez az egész előjött, és nagyon félek, hogy ha kiderül, el fog hagyni :( Szerintetek ezt mikor kellene elmondani neki, egyáltalán kell ilyen korán, vagy várjak még vele? Ti otthagynátok a barátotokat, ha egy ilyen kiderülne róla?

19/F


2013. szept. 17. 12:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
48%
Attól függ mi az a betegség?
2013. szept. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%
Ha az én pasimnak lenne valami baja akkor tudni szeretnék róla, és egy ilyenért biztosan nem hagynám ott. Mindenkinek van mentális defektje, csak egyeseknek van róla papírja, másoknak meg nincs. :) Szerintem nyugodtan mondd el, ha valaki emiatt elhagy az úgyis csak felszínes, és annál jobbat érdemelsz. Viszont jobb ha tőled tudja meg mint mástól, aki esetleg már kiszínezi a sztorit.
2013. szept. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Gyógyszerek nélkül feldarabolnád? :D
2013. szept. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Zoey28 válasza:
"19 éves vagyok, 3 éve kezelnek ezzel" mégis mivel?
2013. szept. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem differenciált skizofrénia... nem, nem darabolnám fel, nem vagyok közveszélyes, akkor nem engedtek volna ki még anno :P nem bántottam soha senkit
2013. szept. 17. 12:43
 6/13 anonim ***** válasza:
Tiszta lapokkal a legjobb. Ha megérdemel Téged, akkor megérti, és nem probléma neki. A helyedben elmondanám amint lehet.
2013. szept. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 MrPifta ***** válasza:
100%
hosszú távon az őszinteség a jobb, és nem fog elhagyni
2013. szept. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Lehet hogy most valójában a másik éned ír és ő akarja elmondani a barátnődnek? :D
2013. szept. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nincs több énem :P:P Az a disszociatív személyiségzavar, akinek több van :)
2013. szept. 17. 13:01
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

No fene..elég jól tálaltad itt is a problémád. Szerintem neki el tudnád mondani.


Viszont!


Csak akkor mond el neki ha megbízol benne, és nem fogja elkotyogni ezt a magánügyet. Sajnos a csajok egy része részegen sok mindent kikotyog, persze most nem rá értem...de ezt a dolgot akkor szedném elő ha már a bizalom nem kérdés.

2013. szept. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!