Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mitől lehet, hogy folyton...

Mitől lehet, hogy folyton beteg vagyok? Ennyire gyenge lenne az immundrendszerem? Aggódok, hogy nincs-e valami komoly betegségem! 14/L

Figyelt kérdés
Május óta minden hónapban beteg voltam, a legdurvább az volt, mikor elmentünk ügyeletre júliusban, mert lázas voltam és attól féltünk, hogy esetleg agyhártya gyulladásom van (előtte volt bennem 1 kullancs) Aztán elájultam a kórházban (komoly kórházfóbiám van) és bent tartottak éjszakára, kivizsgáltak, azt mondták, hogy vírus. Aztán az augusztus elég sűrű volt, nem nagyon pihentem és megint megbetegedtem, mandulagyulladásom volt, lázas voltam. Ez kb. 3 hete volt, most újra lázas vagyok. Mi van velem? Félek, hogy valami nagy bajom van.
2013. szept. 12. 17:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy túl vagy terhelve? Pihensz eleget?
2013. szept. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A szervezted kicsit kimerült.

Picit többet kellene pihenned.

Én Supradynt szedtem,nekem bevált,meg rengeteg C Vitamint is szedtem mellé + gyümölcs,zöldség stb.

Ráadásul jön az ősz,ilyenkor sok vírus is terjeng,a legjobb ha ezekkel megelőzöd.

Esetleg annyit még lehet,hogy beutaltatod magad egy vérvételre,hátha abból kiderül valami.

2013. szept. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát, sokat stresszelek mostanában, viszont annyira nem vagyok túl terhelve szerintem, heti 2 edzés+suli, bár van olyan, hogy 8 órám van, haza sem megyek, hanem mindjárt edzésre és este 7-kor haza..
2013. szept. 12. 19:19
 4/4 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy rettenetesen félek a kórházaktól, mindig elájulok ha vért vesznek tőlem..meg már attól rosszul vagyok ha bemegyek egy kórházba.
2013. szept. 12. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!