Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Kialakult már valakinél...

Kialakult már valakinél vonzalom a testvére iránt?

Figyelt kérdés

Tudom, eléggé "ízléstelen" a téma, de érdekel a dolog.

Itt-ott olvasni ilyen-olyan kapcsolatokról, futó vonzalmakról, szerelmekről, melyek csak néhanapján kerülnek a nyilvánosság elé. Sőt, még egy pszichológiai könyvben olvastam, hogy serdülőkorban a fiúk olykor nőként néznek a lénytestvérükre.

Mivel ez egy anonim oldal, így bárki elmondhatja ezt, esetleg valós történetet, mellyel élete során találkozott.



2013. okt. 10. 21:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%
Nem.
2013. okt. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
62%
Persze, hogy kialakulhat. Számtalan példát hallottunk erre. Az emberek sok csoportjánál előfordulnak közeli rokonok közötti kisebb vagy komolyabb szexuális kapcsoltok. A legtöbb ember belül mereven ellenáll ennek, bűntudata van, és undorítónak tartja, pontosabban undorítónak próbálja beállítani maga elé a helyzetet. Ezek az un. önmagukat civilizált népnek tartók. Mások meg félresöprik a gátlásaikat. De ettől meg nem lesznek sem civilizáltabbak, sem kevésbé azok.
2013. okt. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
75%
Igen. Mármint nem nálam, hanem egy rokon gyereknél. Az egyik fiú a családból, aki már nagyobbacska gyerekként került bele a családba, szerelmes lett az unokanővérébe. Folyton fogdosta, amikor együtt voltak. Pl.: családi vacsora. A kiscsaj a második almalomnál megunta és többet nem volt hajlandó egy légtérben maradni vele.
2013. okt. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
67%

Igen. Testvéri vonzalom.


A másféle, az súlyosan beteges.

Ha ilyen vagy hasonló vonzalmat érzel, sürgősen fordulj pszichiáterhez.

2013. okt. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Én pl. kiskoromban arról fantáziáltam, hogy a bátyám lesz a férjem, és elképzeltem, milyen lenne vele csókolózni. Mikor ezt elmondtam neki, közölte, hogy mi nem házasodhatunk össze, és különösen nem csókolózhatunk. Teljesen kibuktam, én ezt azzal tettem egyenértékűvé, hogy ő utál engem. Aztán ez az egészet áthelyeztem bátyám egy barátjára, és megoldódott a dolog. Persze a barátja nem lett a férjem, nem tőle volt az első csókom, stb. Neki már nem is mertem kitálalni. Én olyan 10 éves voltam ekkor, bátyám meg 5 évvel idősebb nálam.
2013. okt. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
19%
Ez de gáz. Nem. Amúgy nincs is tesóm.
2013. okt. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
24%

Majd kiszeretsz a húgodból,

ha beleszeretsz az any@dba...

2013. okt. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Azért az unokatestvér egy fokkal "jobb" szerintem. Nálunk soha nem fordult elő ilyesmi a testvéremmel, őszintén szólva ez a téma számomra a legperverzebb dolgok közé tartozik. Egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy két, együtt felnőtt testvérnek ilyen gondolatai legyenek egymással kapcsolatban.
2013. okt. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
81%
A kis kori "hülyeségek" nyilván nem említésre méltó dolgok, a gond akkor van, amikor valakinek ilyesmi felnőtt fejjel, tök komolyan fogalmazódik meg a fejében.
2013. okt. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
67%
Normális ember már azokat is "vér szerinti" rokonnak tekinti és érzi, akik házasságok révén bekerültek a famíliába: sógor, sógornő stb., s nem táplál, érez irántuk szexuális vonzalmat. Hát még a közvetlen vér szerinti rokonhoz, testvérhez.
2013. okt. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!