Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit szólnál hozzá, ha a...

Mit szólnál hozzá, ha a húgod, aki egy hete szült, otthagyná a kórházban a babáját, és a világ legtermészetesebb dolgának venné?

Figyelt kérdés
Te pedig "ne vezényeljél", ha javasolsz pár dolgot, hova, kinek adja örökbe stb?
2013. okt. 21. 20:43
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
54%
Valahol megértem , ha nagyszülők rokonok nem veszik át a nevelést akkor ne szóljanak bele.
2013. okt. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
91%
Örülök hogy nem a kukába dobta vagy hasonlók. Támogatnám, biztos neki se könnyű, gondolom ezzel az elutasíto viselkedèssel akarja védeni magát.
2013. okt. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
89%

Ha én nem tehetném meg, hogy magamhoz vegyem, akkor nem is szolnék bele, hogy örökbe adja.

ùgy tudom családtagoknak elsöbsége van a gyámságnál, vagy is ha te magadhoz akarod venni, akkor tedd meg ezt.

2013. okt. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
24%
Valószínű terhesség utáni depresszióban szenved. Talán elmúlik. Próbáljátok meg ideiglenesen magatokhoz venni, hátha csak átmeneti nála ez.
2013. okt. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
92%
Hány éves a húgod? Te mennyi vagy? Ezek szerint az apa is otthagyta nem csak az anya, mert az apának is joga van elhozni nem csak az anyának.
2013. okt. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
79%

Sosem gondoltam még bele a család szemszögéből ebbe a dologba. Nem tudom mit szólnék, én magamhoz venném a babát, de az meg nehéz ügy, mert akkor a vér szerinti anyja mindig látná...

Mindenesetre jobb, hogy a kórházban hagyta, és nem egy kukába dobta. Az a kisbaba egy családot nagyon boldoggá fog tenni. A húgodnak meg valószínűleg könnyebb lehet ezzel az elutasító viselkedéssel, mert amúgy nincs könnyű helyzetben.

2013. okt. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
27%
Felelőtlenség legalább beszéljen a gyámügyel mert egy újszülötett könyű örökbe adni de ha csak úgy otthagyta mint eb a szarát és semilyen papirt nem intéz évek míg örökbe adható lesz a kicsi és akor már nem fog kelleni senkinek nyilván ezek után ő se kaphatja vissza hiába jön meg késöbb az esze.
2013. okt. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
52%
Nem szólnék semmit hozzá, amig nem tudom a körülményeket részletesen. Miért kellett otthagynia? Egyáltalán nem biztos, hogy természetesnek veszi, az is lehet, hogy felétek ezt mutatja, közben pedig majd megőrül, de mégsem viheti magával a babát... Nem ismerjük az ő szemszögét, így nehéz bármit is mondani. Egy biztos, ha az én húgommal történne, én magunkhoz venném a picit.
2013. okt. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
0%

Jaj anyuka körülményei.... mi lesz a gyerekkel ha árvaházban nő fel mert anyuka nem vállalta se az abortusz se az örökbeadás felelőségét...

Nincs nagyobb bün mint magára hagyni egy gyereket.

2013. okt. 22. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
79%
De van.. Nem ölte meg, nem dobta a kukába... itt még van visszaút...
2013. okt. 22. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!