Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit csináljak ha a legjobb...

Mit csináljak ha a legjobb barátnőm szerelmes a bátyámba?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel már nagyon régóta barátok vagyunk és nem szeretném emiatt elveszíteni.Olyanokat mondtak nekem azok akiket erről kérdeztem,hogy ha járnak és esetleg szakítanak, akkor a bátyám és a barátnőm is megutál engem.Eleinte nagyon zavart,hogy a barátnőm így érez a bátyám iránt,de mostanra már kezdek megbarátkozni a helyzettel.Nem akarom ,hogy utáljanak.Mit csináljak? 14L

2013. okt. 30. 18:34
 1/6 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem segits nekik osszejonni! Ha kesobb szakitanak, az nem a te hibad lesz. Hogy lehet ilyen marhasagot kitalalni..

Kerdezd meg a batyadat neki is bejon-e a lany, es hogy mit akar tole. Ha csak szexet, akkor ne segits neki, mert megbantja a baratnodet.

2013. okt. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%
Én 14 voltam szintén mikor a legjobb barátnőm és a bátyám összejött. Már 8 éve ennek, még együtt vannak bátyám most jegyezte el júniusban.
2013. okt. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Én is úgy gondoltam,hogy segítek nekik mert szerintem cukik lennének együtt.Csak sokan mondták már,hogy ha beleszólok és összehozom őket és szakítanak,akkor rám fognak haragudni.
2013. okt. 30. 19:54
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Nem tudom, kiket kérdeztél meg erről, de elég furcsa gondolkodásuk van, az biztos. o.O

Mármint... ezt ne vedd sértésnek, nem azért mondtam, csak nem értem, miért utálnának meg TÉGED, ha NEKIK nem működne? o.O

Mindegy. Szóval szerintem próbálj meg egy kicsit segíteni nekik. :3 A barátnőd és a bátyád is szeretnek téged. :))

Ha pedig szétmennek, akkor maximum nem akarnak majd egymással találkozni. Mind a ketten ugyanúgy fognak szeretni téged, mint az előtt, csak max. majd úgy találkoznak veled, hogy a másik épp ne legyen ott, de ennyi. Meg egyébként is! Talán még összejön a dolog és boldogok lesznek együtt. :) Talán egész komolyra is fordul...

Én minden esetre drukkolok! Sok sikert!^^

2013. okt. 31. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! nagyon sokat segítettetek!tényleg köszi :D
2013. okt. 31. 13:27
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Mit csinálj? Semmit. Hagyd, hadd alakuljanak a dolgaik maguktól, ne avatkozz bele. Téged semmiképp nem fognak megutálni, ne félj.
2013. okt. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!