Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Igazam van? Noverem idehozta...

Igazam van? Noverem idehozta a pasijat (tobbi lent)

Figyelt kérdés

A noverem idehozta a baratjat 4 napra a lakasunkba,mert Anyank elutazott,es Apank nem el velunk mar regota.Azt tudni kell,hogy egy 72 negyzetmeteres lakasban lakunk,es 2 szoba van.Nekem nincs semmilyen szunetem az egyetemen,csak ez a 3 nap.Ilyenkor,amikor itt van a gyerek,lefoglalnak egy teljes szobat,ahova nem lehet bemenni,es a sajat hazamban kell kerulgetnem tul.keppen egy idegent,mert alig ismerem.Azert irom ezt most 4 orakor,mert fel 4-kor hirtelen feluvoltott az angol film a laptopjukbol,persze rogton felebredtem,azt hittem eloszor,hogy veletlenul benyomtak valamit,de itt orditott az ejszaka kozepen.

Raadasul nagyon szemtelenul viselkedik a srac,a tanyerjat a mosogatoba nem teszi bele,a sajat szemetet,joghurtosdobozat nem kepes a szemetbe dobni,a wc uloket felhajtva hagyja,szerintem ez nagyon sok.Vendegsegben van,es 23 evesen nem tud viselkedni.Amugy ok egy videki kerteshazban laknak,es a noverem is szokott hozzajuk menni,de az azert nem ugyanaz,mint egy berhaz,es hogy igy ratelepedik valaki masnak a szabadidejere.Amugy egyke a srac,szoval biztos ezert nem tudja,mit jelent alkalmazkodni. Jogosan vagyok kiakadva?



2013. nov. 1. 04:15
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

a wc ülőkét te meg nem hajtod fel.

ronda féreg vagy

2015. jan. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!